Quadient (dříve GMC Software Technology) je globální leader v rychle se vyvíjejícím oboru řízené komunikace se zákazníky (CCM). Náš software pomáhá tisícům klientů a partnerům z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, zdravotní péče a poskytovatelům služeb po celém světě. Vývojový tým Quadient je největším vývojovým týmem CCM na světě a sídlí v České republice.

V Hradci Králové máme vývojové centrum od roku 1998, v roce 2004 byla otevřena další pobočka v Olomouci a v září 2016 v Ostravě. Z původních pěti lidí se náš tým rozrostl na současných 400+ zaměstnanců. Že se nám daří, dokazují i různá ocenění, která jsme získali: Best Employer ČR 2012, 2014, 2015 a 2016, Zaměstnavatel regionu v letech 2011 - 2016 & 2018, The Most Desired Company 2014 a 2015 v Královéhradeckém kraji.

Linux Administrator

Do týmu Technické podpory – Cloud Operations, hledáme kandidáta / kandidátku na pozici Cloud Operations Engineer, který do Quadient přinese know-how a zkušenosti z oblasti podpory a řízení Cloudových služeb. Naším cílem je poskytovat pomocí špičkových aplikací technickou podporu pro implementovaná Quadient softwarová řešení zákazníkům po celém světě a řídit námi vyvinutá Cloudová řešení.

Náplň práce

  • Operativní řízení cloudových služeb
  • Úzká spolupráce s oddělením vývoje a marketing managementu
  • Podíl na rozvoji cloudových služeb a formalizace jejich řízení a jejich bezpečnosti (nastavení metrik, pracovních instrukcí)
  • Nastavování a koordinace požadavků na bezpečnost, dostupnost a spolehlivost cloudových služeb

Požadavky

  • Zkušenost s běžným provozem a řízením cloudových služeb ve firmě (know-how)
  • Široká znalost informačních technologií, zejména cloudových a souvisejících problematic (MS Azure, database, linux, web technologie, sítě, zásady bezpečnosti v cloudu, …)
  • Výborná znalost anglického jazyka slovem I písmem (B2/C1)
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Samostatnost, analytický přístup, orientace v prioritách

Informace o pozici

Společnost
Quadient s.r.o.
Adresa
Na Brně 1972, Hradec Králové – Nový Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.