Quadient (člen skupiny Neopost) je globální leader v rychle se vyvíjejícím oboru řízené komunikace se zákazníky (CCM). Náš software pomáhá tisícům klientů a partnerům z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, zdravotní péče a poskytovatelům služeb po celém světě. Vývojový tým Quadient je největším vývojovým týmem CCM na světě a sídlí v České republice.

V Hradci Králové máme vývojové centrum od roku 1998, v roce 2004 byla otevřena další pobočka v Olomouci a v září 2016 v Ostravě. Z původních pěti lidí se náš tým rozrostl na současných 400+ zaměstnanců. Že se nám daří, dokazují i různá ocenění, která jsme získali: Best Employer ČR 2012, 2014, 2015 a 2016, Zaměstnavatel regionu v letech 2011 - 2016 & 2018, The Most Desired Company 2014 a 2015 v Královéhradeckém kraji.

IT Specialist - Trainer

Trenéři z oddělení Training Center disponují nejobsáhlejšími znalostmi Quadient produktů, které předávají dál našim zákazníkům a zaměstnancům formou klasických školení a e-learningových kurzů.

Do tohoto týmu hledáme nové trenéry do pobočky v Hradci Králové.

Náplň práce:

  • Nejnovější technologie, zajímavé výzvy, různorodá práce
  • Tvorba e-learningových kurzů na Quadient software
  • Interaktivní školení pro zákazníky a Quadient zaměstnance
  • Úzká spolupráce s vývojovými týmy na tvorbě aplikací
  • Spolupráce a komunikace s Quadientími zákazníky
  • Instalace a správa demonstračních řešení
  • Tvorba a oprava certifikačních řešení

Požadavky:

  • Vhodné pro absolventy VŠ s IT zaměřením
  • Znalost anglického jazyka (B2/C1)
  • Všeobecná znalost informačních technologií (databáze, operační systémy, algoritmizace, základní znalost aplikačních serverů a bezpečnosti)
  • Nadšení pro nové technologie
  • Skvělé prezentační a komunikační dovednosti
  • Samostatnost a ochota cestovat
  • Základy programování výhodou
  • Zkušenosti s tvorbou e-learningových kurzů výhodou
  • Znalost němčiny nebo španělštiny výhodou

Společnost
Quadient s.r.o.
Adresa
Na Brně 1972, Hradec Králové – Nový Hradec Králové
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel