PST CLC, a.s., silná zahraniční logistická společnost působící na českém trhu více jak 27 let, člen japonské skupiny Mitsui-Soko, hledá do divize celních služeb nové kolegy/kolegyně na pozici

Celní deklarant - Pardubice

Chcete zúročit své zkušenosti s celním řízením? Administrativní činnost je pro Vás zábava? Máte chuť se dále vzdělávat? Zodpovědnost a pečlivost je Vám vlastní? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?

  • pestrá a zodpovědná práce v přátelském kolektivu
  • zajišťování celního řízení včetně odbavení na celnici
  • administrativní činnost spojenou s celním řízením
  • jednání s orgány celní a finanční správy
  • komunikace se zákazníky

Co oceníme?

  • SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • praxi v oboru celních služeb min. 1 rok
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • přesnost, pečlivost a zodpovědnost
  • ochotu a schopnost učit se novým věcem
  • uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

Co Vám nabízíme?

  • práci ve společnosti rodinného typu s dlouholetou tradicí
  • odpovídající mzda + osobní ohodnocení vypláceno měsíčně
  • prostor k osobnímu růstu a podpora odborného vzdělávání je pro nás samozřejmostí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování formou elektronické stravenky, příspěvek na Multisport kartu
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • občerstvení na pracovišti a další zaměstnanecké benefity
  • místo výkonu práce Pardubice

Nástup možný IHNED, případně dohodou.

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vás!

Společnost
PST CLC, a.s.
Adresa
Palackého třída 2713, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Administrativní pracovník, Celní deklarant, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PST CLC, a.s., Marie Dvořáková