První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.

Vítejte v PBS! Společnost PBS je díky své více než 200leté tradici jednou z nejdéle působících strojírenských firem na světě. Ve Velké Bíteši na Vysočině kousek od Brna zaměstnáváme víc než 600 osob a i nadále obsazujeme volná místa ve výrobě i kancelářích.

PBS Velká Bíteš

let zkušeností ve strojírenství
zaměstnanců ve Velké Bíteši
milionů Kč ročně investovaných do výzkumu a vývoje

Zaměstnání v PBS

Vsaďte na stabilitu tradiční společnosti a dlouhodobou jistotu!

Společnost PBS stabilně vykazuje velmi dobré ekonomické výsledky i za složitých podmínek, které přináší světová situace. I proto si troufáme tvrdit, že jsme předním zaměstnavatelem v regionu a svým kolegům můžeme nabídnout jistotu kvalitního zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením.

Pro naše týmy napříč divizemi hledáme vhodné uchazeče, kteří se stanou součástí PBS a společně s námi se budou podílet na budoucnosti strojírenství, kterou díky našim hi-tech produktům a vysokým investicím do výzkumu pomáháme vytvářet.

Společnost PBS vytváří svým zaměstnancům podmínky pro jejich další profesionální růst. Díky tomu se řada z našich kolegů stala uznávanými experty ve svých oborech, a to nejen v rámci České republiky, ale i ve světě.

Sociální, environmentální i ekonomická hlediska společenské odpovědnosti jsme ve společnosti PBS zahrnuli přímo do strategie firmy. Záleží nám i na podpoře mladých talentů, které nalézáme i ve vlastním podnikovém učilišti přispívajícím rovněž k zajištění kvalifikovaných pracovníků pro naši stále se rozvíjející výrobu. Podporujeme také studenty vysokých škol, zejména VUT v Brně, kde díky skvěle nastavené spolupráci navazujeme vztahy s nadějnými absolventy.

Nedaleko od ruchu velkoměsta ve Velké Bíteši vyrostla tradiční česká značka, která se stala nedílnou součástí moderního světového strojírenství.


Mnoho podob přesného strojírenství

Přesné lití

Přesné lití

Vyrábíme odlitky špičkové kvality ze superslitin niklu a kobaltu. Díky našim zkušenostem, nejmodernějšímu strojnímu vybavení a kvalitě naší výroby se řadíme mezi dodavatele odlitků předních světových výrobců turbodmychadel, spalovacích turbín a leteckých komponentů. 🎬 https://youtu.be/CTLgR4Afr6Y

Letecká technika

Letecká technika

Neustálý vývoj a inovace jsou hlavními devízami této divize, která vyvíjí a vyrábí turbínové motory, pomocné energetické jednotky do vrtulníků a letadel a klimatizační systémy pro výrobce letecké techniky z více jak 50 zemí světa. 🎬 https://youtu.be/P1OYLJvv8qY

Galvanovna

Galvanovna

Galvanovna s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Mimo eloxování nabízíme černění, zinkování, cínování, niklování a ostatní povrchové úpravy ve vysoké kvalitě a s individuálním a profesionálním přístupem ke každé zakázce. 🎬 https://youtu.be/wAcdzifVLUs

Benefity

Zkrácená pracovní doba

Pracujeme pouze 7,5 hod. denně

Penzijní/životní připojištění

Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13.200 Kč/rok už od začátku zkušební doby

13. a 14. plat

Pololetní a roční odměna

Dovolená

23 dní dovolené

Odměna za docházku

Kvartální odměna za plně odpracovaný fond pracovní doby (2 000 Kč/kvartál)

Příspěvek na obědy

Dotované obědy v místní jídelně s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny okolo 40 Kč/oběd)

Video

Jaké pozici nyní obsazujeme?

25. listopadu
  První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Adresa  Velká Bíteš
25. listopadu

23. listopadu
  První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Adresa  Velká Bíteš
23. listopadu

23. listopadu
  První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Adresa  Praha – Nové Město
23. listopadu

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.