GARANTOVANÁ MZDA 23 000 Kč + BONUS

Jaká bude Tvoje náplň práce?

· Telefonický kontakt se stávajícími zákazníky naší společnosti nebo se zákazníky, kteří si od nás kontakt sami vyžádali.

· Kombinace infolinky, webových žádostí ze strany zákazníka, nedokončených webových žádostí a kontaktování stávajících zákazníků s novou marketingovou informací.

· Participace na nových projektech ve spolupráci s obchodem a marketingovým oddělením.

Co od Tebe očekáváme?

· Maturitní vysvědčení.

· Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti.

· Základní znalost práce na PC.

· Chuť do práce a týmového ducha.

· A vše ostatní Tě rádi naučíme!

Co Ti nabízíme?

· Základní mzdu ve výši 23 000 Kč + bonus, který se průměrně pohybuje kolem 7 500 Kč (pro ty nejlepší bonus až 23 000 Kč).

· 37,5 hodinový pracovní týden, dvousměnný provoz (8-16 hod., 12-20 hod.).

· Benefity: systém Cafeterie, 25 dnů dovolené, 2 sick days (volno v případě nenadále zdravotní situace), stravenky, pro čerstvé tatínky 3 dny volna, dobrovolnické aktivity, káva a čaj na pracovišti, interní školící programy, a další.

Kde budeš pracovat?

* Místo výkonu Tvé práce bude na pobočce v Brně: Masarykova 26-30 602 00 Brno.

Líbí se Ti tato pozice a máš chuť se k nám přidat? Zašli nám svůj profesní životopis – pečlivě každý čteme a každému odpovídáme, protože ve všem, co děláme, ctíme naše hodnoty: Otevřenost, Respekt a Odpovědnost.

Společnost
Provident Financial s.r.o.
Adresa
Masarykova 409/26, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 23 000 – 46 000 Kč / měsíc
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Zákaznický servis, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Pracovník front office, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.