Pokud rádi komunikujete s lidmi a chcete být odměněni za skutečné výsledky, staňte se členem naší rodiny. Získáte zkušenosti, komunikační dovednosti, nový impuls a nové přátele.

Pracuj v křesle na aktivní lince: 155 Kč/h, zkrácené úvazky

Co bude Vaším úkolem?

  • telefonické kontaktování zákazníků našich partnerů s nabídkou rozšířujících služeb a produktů
  • administrativní činnost

Co nabízíme?

  • průměrnou mzdu 155 Kč/h
  • NEOMEZENÉ výkonnostní bonusy
  • dlouhodobou práci a stabilní výdělek
  • flexibilní pracovní úvazky – 15, 30, 40 hodin týdně
  • příjemné pracovní místo 15 min z centra Brna
  • možnost kariérního růstu
  • možnost volby směn
  • stravenky pro HPP
  • i pro slovensky mluvící

Co od Vás očekáváme?

  • možnost odpracovat min. 60 hodin měsíčně
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • aktivní přístup k práci a chuť učit se novým věcem
  • zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost
  • znalost práce na PC

Nahlédnout k nám můžete také prostřednictvím facebooku https://www.facebook.com/proveon/ či webových stránek http://www.karieraproveon.cz/.

Společnost
Proveon, a.s.
Adresa
Purkyňova 2855/97a, Brno – Královo Pole
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 110 – 180 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Pracovník call centra, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 16.1.2018 – 31.12.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Proveon, a.s., Pavla Drdlová
720 950 493
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.