Jsme společnost, která působí na trhu spánku, ložnic a krásných rán od roku 1991. Aktuálně máme více než 70 kamenných prodejen napříč třemi státy a do 3-5 let máme v plánu rozšířit tento počet na 200. Naše filozofie je nejenom zákazníkům prodat produkty, ale postarat se o ně se vším všudy od profesionálního poradenství v oblasti spánku až po dokonalý servis, dovoz až domů a následnou montáž. Všechny produkty světoznámých značek vybíráme pečlivě tak, abychom našim zákazníkům nabídli v každé cenové relaci jen to nejlepší.

Správce webu a e-shopu – juniorní pozice

Rádi mezi sebou přivítáme nového/novou kolegu/kolegyni, který(á) se nezastaví před žádným úkolem, má rád/a výzvy, chce se sám/sama dále vzdělávat a posouvat. Jsme dynamicky se rozvíjející společnost působící na území ČR, Polska, Slovenska a Maďarska.

Jedním z cílů ProSpánku pro letošní rok je rozvíjet naši značku a prodeje i v onlinovém prostředí, a proto rozšiřujeme tým, který se o naše stránky a e-shopy a stará.

Hledáme člověka, který nemusí být profesionálem v oboru, ale má chuť se učit novým věcem. Jedná se o juniorní pozici, ve které si vyzkoušíte správu e-shopu, ale částečně i marketing nebo třeba správu produktů. Samozřejmostí je možnost kariérního růstu. Získejte práci v perspektivní odvětví, které je už několik let na vzestupu.

Náplň práce:

  • Správa produktů pro e-shopy (přidávání nových, editace stávajících, …)
  • Tvorba a editace obsahových textů a popisů
  • Správa stávajícího obsahu produktového katalogu
  • Editace a aktualizace webových stránek­
  • Spolupráce s týmy ze Slovenska a Polska
  • Spolupráce na marketingových kampaních

Co požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Dobrou znalost práce s PC a MS Office
  • Znalost Microsoft Excel
  • Znalost HTML a CSS výhodou, nikoliv podmínkou
  • Zájem o marketing výhodou, nikoliv podmínkou
  • Schopnost a ochotu učit se
  • Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Co nabízíme:

  • Mobilní telefon
  • Firemní notebook
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Sympatický mladý kolektiv
  • Sdílení dlouholetých zkušeností z prodeje online i offline
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí stabilní nadnárodní firmy s dlouholetou tradicí

Pro více informací se podívejte na www.prospanek.cz na sekci O ProSpánku vpravo nahoře nebo navštivte náš kariérní web: kariera.prospanek.cz.

Pokud jste přesvědčený/á, že je to práce pro Vás, určitě nám pošlete svůj životopis.

Společnost
ProSpánek SE
Adresa
Dimitrovova 603/6, Svitavy – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Administrativní pracovník, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ProSpánek SE, Zbyšek Novotný
+420 775 144 748