Chcete práci, kde budete měnit životy lidí k lepšímu?
Baví Vás vést tým, motivovat jej k lepším výsledkům a dosahovat spolu s nimi ambiciózních cílů?
Chcete být součástí projektu, který je už teď úspěšný, ale ta největší budoucnost a expanze ho teprve čeká?
Odpověděli jste 3x ano? PAK ČTĚTE DÁL!

Obchodní ředitel a leader prodejen DlaSpania pro celé Polsko

Jsme společnost, která působí na trhu zdravého spánku od roku 1991. Aktuálně máme máme 40více než 50 kamenných prodejen napříč čtyřmi státy a do 3-5 let máme v plánu rozšířit tento počet na 200. Naše filosofie je zákazníkům nejenom prodat, ale postarat se o ně se vším všudy od profesionálního poradenství v oblasti spánku až po dokonalý servis a dovoz až domů včetně montáže. Věříme, že kultura zdravého spánku je v Polsku pozadu a to je něco, co chceme změnit!

Pro naše prodejny DlaSpania hledáme obchodního ředitele, který bude především leaderem se zkušenostmi v retailu či obchodu. Nehledáme profesionály v oblasti spánku – rozumět našim produktům Vás naučíme. Hledáme lidi, kteří se nezastaví před žádným cílem, mají rádi výzvy, a bude je bavit motivovat a rozvíjet svůj vlastní obchodní tým. Sháníme člověka, který umí nést zodpovědnost a zároveň ji delegovat dalším. Budete pracovat s těmi nejlepšími spánkovými produkty na světě a budete měnit kvalitu života zákazníků k lepšímu – prodej pro Vás ale nesmí být jenom teorie, musíte se umět sami postavit do role obchodníka a umět dokonale vše, co bude muset zvládat Váš tým.

Podmínkou pro vykonávání této pozice je plnulá polština na úrovni rodilého mluvčího

Naše představa obchodního ředitele není někdo, kdo sedí v kanceláři a rozdává úkoly – náš obchodní ředitel pracuje z velké části v terénu na prodejnách a jde příkladem. Obchodní ředitel proto bude trávit 5 dní v týdnu na území Polska a podmínkou je polština úrovni polského rodilého mluvčího. Sám má na starosti několik prodejen a zbytek řídí s pomocí regionálních a area manažerů. Spíše než úlohami typu nastavení skladových zásob nebo třeba správných produktů v expozici bude úkolem našeho obchodního ředitele posouvat kvalitu našeho personálu od obchodníků po regionální manažery.

První 1-3 měsíce proto strávíte částečně na jedné z našich prodejen, abyste se dokonale naučili všechny procesy, situace a produkty a zároveň budete v intenzivním kontaktu s naším obchodním ředitelem pro všechny země. Poté co získáte přehled o fungování firmy, začnete si postupně přebírat zodpovědnost za kompletní řízení prodejen DlaSpania po obchodní stránce

POKUD SE V TOMTO POPISU POZNÁVÁTE, TĚŠÍME SE PRÁVĚ NA VÁS!

Náplň práce

• Zodpovědnost za obchodní výsledky prodejen DlaSpania v Polsku, jejich obrat a plnění plánů
• Budování a motivace týmu regionálních a area manažerů
• Školení a rozvíjení obchodních a produktových dovedností týmu
• Reporting a intezivní kontakt s top-managementem firmy
• Neustály rozvoj sebe i svých zaměstnanců

Co nabízíme

• Nadstandardní ohodnocení, bonusy a prémie za plnění plánu
• Propracovaný vzdělávací systém, který vám bude oporou
• Neustálý feedback a rozvíjení vašich schopností a znalostí
• Budoucnost ve firmě, kterou největší rozvoj teprve čeká
• Práci, ve které se ani jediný den nebudete nudit
• Tým kolegů, na které se budete těšit a na které už nikdy nezapomenete
• Filosofii, produkty, prodejny a značky, na které budete hrdí

Co požadujeme

• Schopnost plynule se domluvit polsky a trávit pracovní čas v Polsku
• Zodpovědnost
• Pozitivní energii a elán
• Pokoru, pracovitost a flexibilitu
• Zkušenosti s vedením obchodního týmu výhodou
• Zkušenost s prodejem koncovému zákazníkovi výhodou
• Řidičský průkaz sk. B (práce obnáší cestování po celém Polsku)

Tak co? Zaujali jsme Vás? Více informacemi už Vás zatěžovat nebudeme, ale rádi Vám vše zodpovíme na výběrovém řízení. Pošlete nám Váš osobní životopis a my Vás budeme dále kontaktovat.

Pro více informací se podívejte na sekci O NÁS vlevo nahoře nebo navštivte náš KARIÉRNÍ WEB: www.prospanek.cz/prace

Společnost
ProSpánek SE
Adresa
Ostrava
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Polština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

ProSpánek SE, Jana Machalová
731 532 030