Jsme Primark – jedno z největších jmen mezi obchody s módními oděvy.

S kořeny v Irsku jsme se během posledních pár let rychle rozrůstali. V současné době máme přes 370 prodejen po celé Evropě a Americe. Nyní chystáme premiéru v České republice, kam chceme přinést úžasnou, cenově dostupnou módu pro lidi v Praze a jejím okolí. S čerstvým impulzem pro maloobchodní trh a cílem svoji přítomnost neustále rozšiřovat to bude vzrušující čas pro nás, pro český trh, ale také pro vás.

Jako vedoucí oddělení u nás budete důležitou součástí našeho manažerského týmu pro maloobchod, povedete tým ambiciózních kolegů, v rámci kterého budete utvářet způsob, jakým budeme pracovat v Praze. Je to skvělá příležitost a Vaše šance ovlivnit to, jak bude celá země vnímat Primark.


Co budete dělat

Budete odpovědný/á za úspěch konkrétního oddělení. Ať už budete motivovat zaměstnance, nebo řídit stavy zásob, vaše obchodní povědomí a pozitivní přístup budou rozhodující při zajišťování spokojenosti zákazníků a výborných výsledků prodeje. Jedná se o prakticky zaměřenou pozici, kdy se budete starat o každý aspekt každodenního provozu svého oddělení – od rozpočtů po najímání a školení pracovníků až po provozní a bezpečnostní opatření.


Co budete potřebovat

Jako způsobilý uchazeč s dostatečnou dávkou entuziasmu a energie musíte mít minimálně tři roky manažerských zkušeností v prostřední maloobchodu. V ideálním případě jste působil/a v maloobchodě s módními oděvy. S jistotou o sobě můžete říct, že umíte komunikovat, vést a inspirovat ostatní a víte, jak pečovat o spokojenost zákazníků. Co se týče dokonalosti, nepřipouštíte kompromisy, a rozhodně se nebojíte cílů prodeje. Jejich naplňování a překračování budete ve skutečnosti brát jako výzvu.

Měl by sis být jistý komunikací také v anglickém jazyce.


Proč byste do toho měl/a jít

Tím, že se připojíte k týmu, který k vám bude nejen vzhlížet, ale zároveň vás bude podporovat i se od vás učit, budete moct být na svou pozici náležitě hrdý/á. Nejde jen o prostou pracovní pozici, ale o kariéru, co si budete budovat. S úžasnou prodejnou, která pro spokojenost zákazníků udělá i nemožné a vždy působí čistým, přívětivým a moderním dojmem, vstoupíte do prostředí, jež vás bude inspirovat k vedení. Současně však budete mít svobodu, jakým způsobem svůj tým povedete, dostane se vám důvěry, abyste mohl/a překonávat očekávání, i možnosti dalšího osobního i profesionálního rozvoje. S tím vším u nás můžete rozjet svou velmi slibnou kariéru.

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný pracovní úvazek
  • Konkurenceschopný plat
  • Řadu benefitů
  • Příležitost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Mezinárodní příležitosti k růstu
  • Pět týdnů dovolené


Přihlaste se zasláním svého CV v angličtině.

Informace o pozici

Společnost
PRIMARK Prodejny s.r.o
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PRIMARK Prodejny s.r.o, Lucie Kořánová