PwC provides industry-focused Assurance, Tax, and business consulting services to build public trust and enhance value for our clients and our stakeholders. More than 180,000 people in 157 countries across our network share their thinking, experience, and solutions to develop fresh perspectives and practical advice.

Recepční (výpomoc cca 20 - 30 hodin měsíčně)

Popis pozice

Do našeho týmu interních služeb rádi přivítáme novou kolegyni/kolegu na pozici Recepční. Představujeme si dlouhodobou spolupráci v uvedeném časovém rozsahu.

Náplň práce

* zajištění chodu recepce
* přepojování hovorů
* vítání a ohlašování návštěv
* objednávání taxi a kurýrů
* jednoduchá administrativní práce
* občasná výpomoc v archivu

Požadujeme

* středoškolské vzdělání (vhodné pro studenty vysokých škol)
* plynulá znalost českého jazyka, pokročilá znalost anglického jazyka
* velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost
* reprezentativní a profesionální vystupování
* časová flexibilita (práce dle potřeby, v průměru 20 - 30 hodin v měsíci)
* nástup ihned

Nabízíme

* zajímavou práci v mezinárodní společnosti
* denodenní využití angličtiny
* vhodné uplatnění pro studenty
* příjemné pracovní prostředí
* přátelský kolektiv

Ochrana osobních údajů pro žadatele o zaměstnání: https://www.pwc.com/cz/cs/kariera-dnes/ochrana-osobnich-udaju.html

Privacy Statement for Recruitment Applicants: https://www.pwc.com/cz/en/kariera-dnes/ochrana-osobnich-udaju.html

Společnost
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.
Adresa
Hvězdova 1734/2c, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy.

PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., Barbora Bitek