Do úspěšné a dynamicky rozvíjející se finanční a developerské skupiny PRESTON Capital a.s. hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Komunikace s potencionálními investory a prodej investičních produktů společnosti
  • Spolupráce se stávajícími a novými klienty, správa klientského portfolia
  • Budování a rozvoj dlouhodobých obchodních vztahů a značky společnosti
  • Účast na obchodních jednáních s investory a obchodními partnery
  • Spolupráce s kolegy při realizaci atraktivních finančních a developerských projektů
  • Pravidelný reporting
  • Pravidelný rozvoj a odborné vzdělávání

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni výhodou
  • Ochotu se vzdělávat a učit novým věcem
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Pravidelnou účast na vzdělávacích aktivitách, týmového ducha
  • Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, flexibilitu a proaktivní přístup
  • Trestní bezúhonnost, vysoký etický a morální osobnostní kredit

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti s firemní kulturou rodinných firem
  • Trvalý přísun obchodních případů
  • Zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR, včetně atraktivního provizního systému (průměrná hrubá mzda 50-65.000 Kč, bonus 2-3%)
  • Příležitost být u zrodu zajímavých a atraktivních projektů
  • Motivující finanční ohodnocení s řadou finančních i nefinančních benefitů
  • Účast na investičních konferencích v ČR i v zahraničí
  • Přátelský kolektiv a férové jednání
  • Systém pravidelného vzdělávání s komplexním zaškolením
  • Placené cesty do zahraničí, především do SAE
  • Zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, notebook, mobil, využívání služebního automobilu k pracovním účelům

Společnost
PRESTON Business s.r.o.
Adresa
Křenová 478/72, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Telekomunikace, Finanční poradce, Makléř, Obchodní zástupce, Realitní makléř, Obchodní referent, Hypoteční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.