PORR a.s. je zdravá a stabilní stavební firma, férový zaměstnavatel, člen silného nadnárodního koncernu PORR. O své zaměstnance se náležitě staráme.

Pokud Vás naše volná pracovní pozice osloví, napište nám.

Více podrobností naleznete v záložce „O nás“.
Pojďme spolu stavět budoucnost.

MISTR - dopravní stavby + mostní stavby (BRNO)

Hledáme šikovné kolegyně/kolegy na pozici mistra v současnosti pro stavbu na D49 Hulín-Fryšták (Zlínský kraj), do budoucna obecně pro naše projekty v rámci Jihomoravského kraje.

Máme zájem o absolventy - bez zkušeností, kteří se nebojí učit nové věci a mají chuť do práce, i o zkušené kolegy "mostaře".

POŽADAVKY

  • dobré organizační schopnosti (vedení pracovního týmu)
  • výborná orientace v projektové dokumentaci
  • zkušenosti a znalosti v oblasti dopravních staveb, monolitických konstrukcí, mostů výhodou
  • schopnost samostatného řízení staveb
  • ŘP sk. B
  • znalost práce na PC (WORD, EXCEL)
  • zodpovědnost
  • časová flexibilita

NÁPLŇ PRÁCE

  • vytváření harmonogramu stavby, zodpovědnost za jeho plnění
  • vedení a kontrola dělníků
  • komunikace se stavebním dozorem
  • řešení operativních záležitostí

NABÍZÍME

  • 20 dnů dovolené + 5 dnů osobního volna
  • stravenkový paušál v hodnotě 99 Kč/odpracovaný den
  • 3 dny „Sick Day“ (zdravotní volno)/1 rok
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • možnost objednávky MultiSport karty za zvýhodněnou cenu (příspěvek zaměstnavatele)
  • firemní vozidlo
  • mobilní telefon
  • velmi dobré technické a sociální zázemí
  • dlouhodobou perspektivu v silné stavební společnosti

Společnost
PORR a.s.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel