Náplň práce:

  • odpovědnost za prodejní aplikace pro prodej životního pojištění,
  • spolupráce na vývoji, implementaci a dalším rozvoji nových i existujících prodejních kanálů,
  • komunikace s dodavateli, zadávání změnových požadavků,
  • tvorba a realizace testovacích skriptů, analýza výsledků testů včetně návrhu řešení,
  • evidence a řešení defektů.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání,
  • praxe v pojišťovnictví výhodou,
  • práce na PC,
  • analytické a logické myšlení,
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a důraz na detail,
  • komunikativnost,
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu.

Nabízíme:

  • Příležitost pracovat pro FLEXI, nejznámější a nejlepší produkt životního pojištění na trhu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Moderní a příjemné pracoviště v centru Pardubic s dobrou dopravní dostupností
  • Atraktivní zaměstnanecké benefity např. příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, jazykové kurzy, sport, kulturu, volný čas, stravenky…
  • Jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů) a 5 dní zdravotního volna

Společnost
Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group
Adresa
náměstí Republiky 115, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Pojišťovnictví, IT konzultant, Asistent v pojišťovnictví, Referent, Pracovník back office, Metodik, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group, Renata Sedláčková
náměstí Republiky 115, 53002 Pardubice – Zelené Předměstí, Česká republika
466 051 177