Jsme ryze českou společností, která si díky dlouholetým zkušenostem vybudovala pozici předního poskytovatele telekomunikačních a datových služeb. Od roku 2015 si udržujeme postavení operátora s největším počtem optických přípojek v ČR. V současné době máme obchodní zastoupení v Ostravě, Praze, Brně, Znojmě, Třeboni, Východních Čechách a Vysočině. V těchto lokalitách poskytujeme vysoce kvalitní internetové připojení, jedinečné televizní vysílání, mobilní služby, VoIP a datacentrum.

Pracovník/Pracovnice v Obchodní administrativě (Praha)

Jste komunikativní a máte blízko k práci v administrativě? Baví vás řešit požadavky klientů? Pak by vás tato nabídka mohla oslovit. Do našeho týmu Obchodní administrativy v Praze hledáme kolegu/kolegyni na hlavní pracovní poměr s možným nástupem ihned.

Co vás čeká

  • Budete v přímém kontaktu s klienty v rámci Klientského centra.
  • Zpracovávat administrativní úkony spojené s požadavky od klientů.
  • Budete řešit administrativní úkony spojené s agendou/procesem zpracování objednávek.
  • Budete komunikovat s ostatními kolegy v rámci oddělení.
  • Vyřizovat telefonické hovory s klienty, příjem a vyřízení e-mailové komunikace.

Požadavky na danou pozici

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou, praxe v administrativě vítána.
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni výhodou.
  • Znalost práce s PC na uživatelské úrovni.
  • Velmi dobré komunikační dovednosti.
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, preciznost.
  • Aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu.

Co nabízíme

  • Zázemí moderní, silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru a mladý kolektiv.
  • Zaškolení – adaptační plán. Naši kolegové jsou vždy připraveni podat pomocnou ruku.
  • Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
  • Roční příspěvek využitelný na dovolenou, sportovní aktivity či kulturní akce.

Společnost
PODA a.s.
Adresa
Na příkopě 853/12, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PODA a.s.