Jsme ryze českou společností, která si díky dlouholetým zkušenostem vybudovala pozici předního poskytovatele telekomunikačních a datových služeb. Od roku 2015 si udržujeme postavení operátora s největším počtem optických přípojek v ČR. V současné době máme obchodní zastoupení v Ostravě, Praze, Brně, Znojmě, Třeboni, Východních Čechách a Vysočině. V těchto lokalitách poskytujeme vysoce kvalitní internetové připojení, jedinečné televizní vysílání, mobilní služby, VoIP a datacentrum.

Instalační technik pro oblast Východní Čechy a Vysočina

Do našeho početného týmu hledáme nové kolegy. Hledáte nové uplatnění, novou perspektivu, nebo jen potřebujete změnu? Přidejte se k nám!

Koho potřebujeme

  • technicky a komunikačně zdatné pracovníky s živnostenským listem, kteří jsou flexibilní a ochotni pracovat v plném nasazení. Nevyžadujeme žádné speciální školení ani oprávnění s výjimkou řidičského oprávnění skupiny "B" .

Co nabízíme

  • práci na živnostenský list technického charakteru, prováděnou u našich zákazníků dle stanoveného rozdělovníku. Vytížení v pracovních dnech, 8 hodinových pracovních cyklech s perspektivou minimálně 2 roky. Práce v rámci regionu kraje Vysočina. K dispozici služební automobil, mobil a tablet.

Máte-li rádi výzvy a chuť pracovat, rádi se s vámi potkáme na nezávazném pohovoru.

Informace o pozici

Společnost
PODA a.s.
Adresa
Masarykova 8, Polička – Polička-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

PODA a.s.
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.