Jsme ryze českou společností, která si díky dlouholetým zkušenostem vybudovala pozici předního poskytovatele telekomunikačních a datových služeb. Od roku 2015 si udržujeme postavení operátora s největším počtem optických přípojek v ČR. V současné době máme obchodní zastoupení v Ostravě, Praze, Brně, Znojmě, Třeboni, Východních Čechách a Vysočině. V těchto lokalitách poskytujeme vysoce kvalitní internetové připojení, jedinečné televizní vysílání, mobilní služby, VoIP a datacentrum.

Technik telekomunikačních sítí PODA a.s. (Praha)

Do našeho týmu v Praze hledáme kolegu na hlavní pracovní poměr.

Co vás čeká

  • Instalace optických kabelů.
  • Zajištění pokládky strukturované kabeláže.
  • Spojování optických vláken (páteřní sítě, přístupové GPON sítě).
  • Stavba a servis mikrovlnných spojů.
  • Stavba a servis metalických sítí.
  • Instalace a servis hw.
  • Realizace přípojek – kontakt s klientem.

Požadavky na danou pozici

  • Střední odborné vzdělání elektrotechnického/technického směru.
  • Praxe na obdobné pozici vítána.
  • Znalost práce na PC.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice, vyhláška č.50/1978Sb.
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, preciznost.

Co nabízíme

  • Zázemí moderní, silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Přátelskou atmosféru a mladý kolektiv.
  • Zaškolení – adaptační plán. Naši kolegové jsou vždy připraveni podat pomocnou ruku.
  • Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.
  • Roční příspěvek využitelný na dovolenou, sportovní aktivity či kulturní akce.

Společnost
PODA a.s.
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PODA a.s.