Společnost POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., je mezinárodní firma působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných hydrostatických pohonů. V současnosti máme 11 výrobních závodů po celém světě. V České republice sídlíme v Brně, Horních Heršpicích.

AP Specialist s francouzštinou

Mise:

Jsme globální společnost zabývající se výrobou hydraulických řešení se subjekty implementovanými po celém světě.

Část našeho evropského procesu AP byla centralizována v Centru sdílených služeb (SSC), který byl vytvořen v Brně v roce 2015. Náš SSC je zodpovědný za zpracování měsíčních přibližně 5 000 dodavatelských faktur pro šest subjektů a ve čtyřech zemích: Francii, Itálii, České republice a Slovinsku.

Naši dodavatelé jsou velmi cennými partnery a naší klíčovou hodnou je platit jim včas, ale nadále také dodržovat náš interní kontroly standardy.

Za účelem automatizace procesu jsou faktury digitalizovány, spárovány a zaúčtovány poloautomaticky naším systémem Oracle. Automatizace a spolehlivost tohoto procesu je jednou z našich priorit.

V této souvislosti hledáme nového kolegu / kolegyni, který by měl na starosti procesování dodavatelských faktur pro francouzskou entitu.

Vaše náplň práce:

  • Účtování dodavatelských faktur. Jejich celkové zpracování od nahrání faktury do systému, zaúčtování dle účetních standardů, až po platbu
  • Párování faktury s objednávkou
  • Denní komunikace s kolegy z Francie napříč odděleními v rámci fakturace objednávek
  • Řešení problémů ohledně neuhrazených faktur – komunikace s dodavateli
  • Měsíční a roční závěrkové operace

Co od Vás očekáváme:

  • Francouzský nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s předchozí pozici v SSC výhodou
  • Základní znalost Excel
  • Základní znalost účetnictví a daní
  • Velmi dobré organizační schopnosti a logické myšlení
  • Silná touha po neustálém zlepšování

Co nabízíme:

  • Pololetní prémie
  • Podíly na zisku
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění 1000 Kč měsíčně
  • Příspěvek na obědy v naší jídelně
  • Vánoční příspěvek na kartu Benefit plus
  • Výhodné tarify Vodafone, zvýhodněné produkty Komerční banky
  • Možnost zřízení karty Multisport
  • Společenské akce a teambuildingy
  • Podporu v odborném rozvoji
  • Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti

Společnost
POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.
Adresa
Kšírova 84/186, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Francouzština (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., Tereza Krahulová