Společnost POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., je mezinárodní firma působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných hydrostatických pohonů. V současnosti máme 11 výrobních závodů po celém světě. V České republice sídlíme v Brně, Horních Heršpicích.

REFERENT/KA LOGISTIKY

Vaše náplň práce:

  • Přijímá, analyzuje, zpracovává a sleduje objednávky zákazníků až po expedici a zadává všechny příslušné operace do systému
  • Průběžně sleduje nové zakázky pro sériovou výrobu a potvrzuje termíny dodání v systému. Včas tyto termíny aktualizuje a informuje zákazníky a zahraniční pobočky o změnách
  • Zajišťuje zpětnou informovanost zákazníka v případě změny domluvených podmínek (zejména pak termínu, množství nebo změny způsobu dopravy, balení).
  • Koordinuje dodávky (interní urgence a koordinace s plánováním, výrobou, kvalitou, expedicí, fakturace) a řeší skluzy v dodávkách
  • V rámci logistiky operativně řeší další související požadavky od zákazníků a poboček

Co od Vás očekáváme:

  • Velmi dobrou znalost angličtiny (francouzština výhodou)
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Uvítáme praxi v jednání se zákazníkem (logistika, zákaznický servis)
  • Velmi dobrou orientaci v MS Office
  • Vhodné i pro absolventy

Co nabízíme:

  • Pololetní prémie
  • Podíly na zisku
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na obědy v naší jídelně
  • Cafeterie Benefit plus
  • Výhodné tarify Vodafone, zvýhodněné produkty Komerční banky
  • Možnost zřízení karty Multisport
  • Společenské akce a teambuildingy
  • Podporu v odborném rozvoji

Společnost
POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.
Adresa
Kšírova 84/186, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Logistik, Disponent, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., Radim Miklík
543 563 105