Společnost POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., je mezinárodní firma působící na celosvětových trzích, která se zaměřuje na vývoj a výrobu vysoce výkonných hydrostatických pohonů. V současnosti máme 11 výrobních závodů po celém světě.

Do naší nějvětší pobočky sídlící v Brně právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

REFERENT/KA LOGISTIKY

Vaše náplň práce:

  • Řízení dodávek a transferů z výrobního závodu na lokální servisní středisko.
  • Převody dílů mezi jednotlivými sklady.
  • Zadávání priorit na balení a výrobu.
  • Spolupráce s plánováním, sklady a výrobou.
  • Každodenní komunikace se servisním střediskem ohledně urgencí a poptávek.
  • Práce v informačním systému společnosti.

Co od Vás očekáváme:

  • Komunikativní znalost angličtiny.
  • Komunikativní a organizační schopnosti.
  • Uvítáme praxi ve výrobní společnosti (logistika, zákaznický servis).
  • Velmi dobrou orientaci v MS Office.
  • Vhodné i pro absolventy.

Co nabízíme:

  • Pololetní prémie ve výši 40% měsíční mzdy
  • Podíly na zisku
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění ve výši 2.000Kč měsíčně
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na obědy v naší jídelně
  • Cafeterie Benefit plus
  • Výhodné tarify Vodafone, zvýhodněné produkty Komerční banky
  • Možnost zřízení karty Multisport
  • Společenské akce a teambuildingy
  • Podporu v odborném rozvoji

Společnost
POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.
Adresa
Kšírova 84/186, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Ekonomika a podnikové finance, Logistik, Disponent, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.