Společnost POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., je mezinárodní firma působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných hydrostatických pohonů. V současnosti máme 11 výrobních závodů po celém světě. V České republice sídlíme v Brně, Horních Heršpicích.

OPERÁTOR OBRÁBĚCÍHO STROJE - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč

Vaše náplň práce:

  • Obsluha určeného strojního zařízení při výrobě komponentů na hydraulické motory: seřizování, čistění, mazání
  • Informování o všech případných závadách, dodržování pokynů pro obsluhu stroje předané výrobcem
  • Sledování a kontrola, péče o stroj, nářadí, nástroje a měřidla uložené u stroje.

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení v oboru nebo SŠ strojní
  • Znalost obsluhy NC strojů vítána
  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost měření
  • Schopnost práce ve směnném provozu
  • Pracovitost, schopnost učit se novým postupům
  • Nástup možný ihned

Co nabízíme:

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč
  • Měsíční prémie
  • Podíly na zisku
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Příspěvek na občerstvení
  • Dotované obědy a večeře / stravenky
  • Cafeteria systém Benefit Plus
  • Výhodné tarify Vodafone, zvýhodněné produkty Komerční banky
  • Možnost zřízení karty Multisport
  • Společenské akce a teambuildingy
  • Podporu v odborném rozvoji

Společnost
POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.
Adresa
Kšírova 84/186, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 29 000 – 36 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Obráběč kovů, Strojní zámečník, Dělník, Operátor CNC strojů, Operátor výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., Radim Miklík
543 563 105