Společnost POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., je mezinárodní firma působící na celosvětových trzích, jejíž výrobní program je zaměřen na produkci vysoce výkonných hydrostatických pohonů. V současnosti máme 11 výrobních závodů po celém světě. V České republice sídlíme v Brně, Horních Heršpicích.

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

Vaše náplň práce:

  • Montáž podsestav, hydromotorů a náprav dle předepsané technické a výrobní dokumentace
  • Zkouška hydromotorů a náprav

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení v oboru nebo SŠ strojní obor
  • Zkušenost s montáží, manuální zručnost
  • Schopnost práce ve třísměnném provozu
  • Zájem o práci a dobrou pracovní morálku
  • Nástup ihned

Co nabízíme:

  • Měsíční prémie (individuální + skupinové)
  • Podíly na zisku
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na obědy v naší jídelně / stravenky
  • Vánoční příspěvek na kartu Benefit plus
  • Výhodné tarify Vodafone, zvýhodněné produkty Komerční banky
  • Možnost zřízení karty Multisport
  • Společenské akce a teambuildingy
  • Podporu v odborném rozvoji
  • Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti

Společnost
POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o.
Adresa
Kšírova 84/186, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 23 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Mechanik, Strojní zámečník, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., Radim Miklík
543 563 111