Jsme nadnárodní společnost působící v automobilovém průmyslu a do našeho týmu, který se stará o nákup komponentů a materiálu pro naši výrobu hledáme nového kolegu či kolegyni!

Co Vás čeká:

  • Tvorba a aktualizace cenových přehledů
  • Kontrola a evidence skladových zásob
  • Komunikace s dodavateli
  • Outsourcing
  • Dojednávání dokumentace, obchodních dohod a ostatní technické dokumentace
  • Vyřizování reklamací
  • Kalkulace nákupních cen pro potenciální dodavatele
  • Evidence placeného materiálu
  • Objednávky zboží
  • Účast na auditech
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Podpora nadřízených

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s outsourcingem (z výrobní společnosti výhodou)
  • Znalost projektového řízení a skladového hospodářství
  • Znalost AJ na středně pokročilé úrovni (z důvodu denní komunikace v AJ)
  • Znalost MS Office
  • Organizační schopnosti
  • Schopnost práce pod tlakem
  • Ochota pracovat přesčas, pozitivní přístup k práci

U nás se můžete těšit na:

  • Měsíční prémie (průměrně 10 % ze základu)
  • Bonus za docházku 2000 Kč každý měsíc
  • Pololetní a roční bonusy
  • Elektronické stravenky (100 Kč)
  • Příspěvek na penzijko 500 Kč
  • Bezúročné půjčky
  • Poukázky při pracovních výročích a osobních událostech
  • Až 6 dní dovolené nad zákonný rámec (možné získat v průběhu odpracovaných let)
  • Kantýnu s meníčky

Dále by Vás mohlo zajímat:

  • Pracovní doba je flexibilní (pevné jádro 8:00-14:00)
  • Občas se může naskytnout nějaký ten přesčas, ale bude samozřejmě placený
  • Angličtinu budete procvičovat na denní bázi
  • Možnost získat nové zkušenosti ve velké automotive firmě
  • Budete pracovat v dynamickém prostředí
  • Nástup čím dříve tím lépe, ale víme, že na dobré lidi se vyplatí počkat

Zaujali jsme Vás? Pak nám určitě zašlete Vaše CV!

Tento inzerát je psaný v mužském rodu čistě z důvodu plynulosti textu.

Společnost
PLAKOR CZECH s.r.o.
Adresa
Průmyslová 367, Mošnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Fakturant/fakturantka, Nákupčí, Referent, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.