Co vás čeká

  • Kontrola skladových zásob
  • Dohled nad týmem skladníků
  • Zajišťování potřebných zásob pro výrobu na základě plánu produkce
  • Zastřešování periodických inventur
  • Zajišťování potřebné administrativy
  • Reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost se skladovým hospodářstvím
  • Znalost inventurních systémů
  • Znalost MS Office (zejména Excelu)
  • Znalost anglického jazyka
  • Pečlivost, samostatnost

Co vám můžeme nabídnout

  • Možnost rozšířit si/získat zkušenosti v oblasti automotive
  • Práci s pevnou pracovní dobou 7:00 – 15:30 hodin
  • Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + docházkový bonus + měsíční prémie)
  • Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
  • Penzijní připojištění
  • Bezúročné půjčky
  • Stravenky
  • 2 kantýny s celodenní možností stravování
  • Finanční odměnu při pracovních výročích a osobních událostech
  • Možnost kariérního postupu
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody

Společnost
PLAKOR CZECH s.r.o.
Adresa
Průmyslová 367, Mošnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PLAKOR CZECH s.r.o., Andrea Bartoňová
552 303 891