Jsme zahraniční výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu. Naším výrobním artiklem jsou plastové komponenty pro automobily. Sídlíme v Mošnově, cca 20 km jihozápadně od Ostravy. Na českém trhu působíme již od roku 2006 a nabízíme jistotu dlouhodobého zaměstnání. Do našeho týmu hledáme kolegu, nebo kolegyni na pozici:

ISO Specialista - vhodné i pro absolventy

Co vás čeká

  • Definovat priority systému řízení kvality naší společnosti a podílet se na jejich zlepšování
  • Koordinovat činnosti týkající se systému řízení kvality
  • Spolupodílet se na rozšiřování povědomí o kvalitě a zlepšování systému řízení kvality mezi našimi zaměstnanci
  • Připravovat naší společnost na certifikační, kontrolní a recertifikační audity
  • Komunikovat s certifikační společností
  • Spolupracovat s dalšími odděleními společnosti v rámci vývoje nových produktů a při jejich schvalování
  • Koordinovat zákaznické audity
  • Jedná se o zástup za MD (nicméně možnost dlouhodější spolupráce možná)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání (z oblasti managementu kvality výhodou)
  • Pracovní zkušenosti z oblasti standardů kvality (výhodou)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (z důvodu denní komunikace s korejským managementem)
  • Znalost norem IATF 16949, ISO 14001, OHSAS 18001 (zkušenosti s jejich zaváděním výhodou)
  • Znalost FMEA, MSA, APQP, SPC (výhodou)
  • Zkušenosti s interními audity systému a procesu (výhodou)
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Zkušenosti se školením zaměstnanců, absolvovaný kurz Interní auditor VDA 6.3 (výhodou)

Co vám můžeme nabídnout

  • Možnost rozšířit si/získat zkušenosti v oblasti automotive
  • Možnost služebních cest do zahraničí
  • Každodenní aktivní využití anglického jazyka
  • Práci s pevnou pracovní dobou 7:00 – 15:30 hodin
  • Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie)
  • Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
  • Roční navyšování mzdy
  • Penzijní připojištění
  • Bezúročné půjčky
  • Stravenky
  • 2 kantýny s celodenní možností stravování
  • Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
  • Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Společenské a sportovní firemní akce
  • Možnost kariérního postupu
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody

V případě zájmu zasílejte svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost
PLAKOR CZECH s.r.o.
Adresa
Mošnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Výroba a průmysl, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.