Česká originální designová značka Pietro Filipi a tradiční česká značka Kara mají od roku 2018 společného vlastníka. Spojením Kary a Pietro Filipi vznikla největší česká módní skupina na česko-slovenském trhu. Přidejte se k nám a pojďte se s námi podílet na pokračování jejich příběhu.

Junior IT specialista / administrátor

Co bude Vaším úkolem:

  • Podpora jednotlivých uživatelů a prodejen
  • Odstraňování poruch a řešení IT problémů
  • Správa počítačové sítě a uživatelských stanic
  • Instalace a správa síťových prvků LAN/WAN
  • Instalace a konfigurace PC a periferií

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ/SŠ se zaměřením na informační technologie nebo výpočetní techniku
  • Znalost prostředí MS Windows
  • Základní zkušenosti se síťovým provozem LAN, WAN, VPN, firewally

Co uvítáme, ale není pro práci podmínkou:

  • Zkušenost s administrací, instalací a údržbou POS systémů Posflow/TPOMM
  • Zkušenost s administrací ERP ESO9, Premier system
  • Zkušenost s provozem IT v logistice, správou WMS systému a HW/SW prostředků
  • Znalost prostředí MS SQL, Microsoft AD
  • Základní znalost anglického jazyka

Co Vám nabídneme:

  • Různorodou práci v módní firmě
  • Nové moderní kanceláře s výbornou dopravní dostupností
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
  • Profesionální a přátelský kolektiv
  • Neformální dress code
  • Stravenky
  • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
  • 25 dní dovolené + 2 sick days
  • Výraznou slevu na výrobky značky

Svůj životopis nám prosím zašlete v odpovědi na tento inzerát. Všem uchazečům se nejpozději do 14 dnů ozveme zpět.

Společnost
pietro filipi stores, s.r.o.
Adresa
Karolinská 654/2, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Pracovník help desku, Technik HW, Support IS, Správce operačních systémů a sítí, Webmaster, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.