Česká originální designová značka Pietro Filipi a tradiční česká značka Kara mají od roku 2018 společného vlastníka. Spojením Kary a Pietro Filipi vznikla největší česká módní skupina na česko-slovenském trhu. Přidejte se k nám a pojďte se s námi podílet na pokračování jejich příběhu.

Junior grafik/grafička pro Pietro Filipi a Karu Trutnov

Co bude Vaším úkolem:

  • Tvorba bannerů na web dle stanovených guidelines a návrhů
  • Úprava velikostí fotografií pro použití na web
  • Tvorba bannerů pro výkonnostní marketingové kampaně
  • Vyskládávání textu a obrázků do katalogů v InDesign

Co od Vás očekáváme:

  • Pokročilá znalost Adobe CC (Photoshop, InDesign, Illustrator)
  • Znalost online prostředí
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
  • Samostatnost a zároveň schopnost spolupracovat v týmu

Co Vám dá výhodu:

  • Základní znalost střihu videa
  • Znalost angličtiny

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Různorodou práci v módní firmě
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
  • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • Neformální dress code – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
  • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
  • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • Stravenky
  • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
  • 25 dní dovolené + 2 sick days
  • Výraznou slevu na výrobky značky

Svůj životopis nám prosím zašlete v odpovědi na tento inzerát. Všem uchazečům se nejpozději do 14 dnů ozveme zpět.

Společnost
pietro filipi stores, s.r.o.
Adresa
Na Maninách 315/4, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Specialista marketingu, Online Marketing, Designer, Webdesigner, Direct Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pietro Filipi s.r.o., Denisa Kozmová