pietro filipi stores, s.r.o.

Česká značka Pietro Filipi působí ve světě módy již 25 let. Sází na nadčasové minimalistické střihy, kvalitní materiály a krejčovské zpracování. Za značkou stojí přední čeští a zahraniční designéři, což její produkci zaručuje nejen originalitu ale i nepřetržitý kontakt s aktuálními módními trendy. Hodnota produktu Pietro Filipi je nejen v jeho designu a kvalitním zpracování, ale také v limitovanosti počtu vyráběných kusů, která podporuje jeho exkluzivitu.

Jak se nám daří?

Rok našeho založení
Počet našich prodejen
Působíme v 8 zemích Evropy

Proč k nám?

Česká značka Pietro Filipi působí ve světě módy již 25 let. 

Příběh začíná v roce 1993, kdy se podnikatel Petr Hendrych rozhodl založit firmu, která bude vytvářet kvalitní českou módu. V té době se mu narodil prvorozený syn Filip a kombinací křestních jmen vznikl název Pietro Filipi.

V listopadu 2017 koupil 80% podíl v Pietro Filipi investor Michal Mička, který se úspěšně podílel na vybudování několika firem včetně vlastní investiční společnosti Incomming Ventures. 

Nový majitel investoval desítky milionů korun také do alternativní taxislužby Liftago nebo výrobce kol Favorit. V Pietro Filipi funguje na pozici výkonného ředitele a aktivně se podílí na tvorbě pánské kolekce.

Na kolekcích pracuje tým odborníků a přední čeští a zahraniční návrháři. Hodnota produktu Pietro Filipi je nejen v jeho designu a kvalitním zpracování, ale také v limitovanosti počtu vyráběných kusů, která podporuje jeho exkluzivitu. Společnost nechává šít produkty v množství od 30 do maximálně 400 kusů.

Pietro Filipi věří v hodnotu dlouhodobých vztahů, které buduje a rozvíjí se svými dodavateli a obchodními partnery. Své produkty nechává vyrábět u ověřených výrobců z více než 80% na území Česka a Slovenska a podporuje tak lokální produkci. Díky osobním vztahům dokáže lépe kontrolovat průběh výroby a má tak přehled nad kvalitou každého nově vznikajícího designového kousku.

Video

Kde nás najdete?

Koho hledáme?

HR Business Partner/Generalista pro Pietro Filipi

pietro filipi stores, s.r.o.
Adresa Praha – Holešovice
Datum vystavení16. května

Prodejní asistent/ka ETAM v Hradci Králové

pietro filipi stores, s.r.o.
Adresa Hradec Králové – Nový Hradec Králové
Datum vystavení14. května

Manažer/ka prodejny ETAM Brno

pietro filipi stores, s.r.o.
Adresa Brno
Datum vystavení14. května

S kým budete pracovat?

Katja Ragozina – foto
Katja Ragozina
Produktová manažerka pánské kolekce

Michal Mička – foto
Michal Mička
CEO

Šárka Zachovalá
Produktová manažerka dámské kolekce

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme