Philip Morris International Inc. je vedoucí mezinárodní tabákovou společností, prodávající šest z patnácti nejvýznamnějších tabákových značek na světě, včetně značky nejprodávanější, Marlboro. PMI zaměstnává vice než 82 000 pracovníků a výrobky společnosti jsou prodávány přibližně ve 180 zemích.

HLEDÁME ABSOLVENTY

Možná neznáš Philip Morris, ale určitě znáš naše značky - Marlboro, L&M, lokální Sparty, nebo nový bezdýmný IQOS a Heets. Jsme leader na trhu tabákových výrobků jak u nás, tak v zahraničí. V Kutné Hoře máme továrnu, která hraje klíčovou roli v našem úspěchu. Neustále pracujeme na zlepšení našich výrobních procesů, bezpečnosti, inovacích a spokojenosti našich zaměstnanců. K tomu potřebujeme talentované absolventy, kteří se budou podílet na dosažení naší vize – budoucnosti bez kouře.

Chceš zjistit, jak funguje jedna z nejkomplexnějších továren, která vyrábí pro celý svět? Láká tě podílet se na projektech, které ovlivní chod naší výroby? Přihlaš se na jednu z našich pozic, které jsou vhodné pro absolventy a my tě vše naučíme!
Místo výkonu práce: Kutná Hora.

Co u nás jako absolvent můžeš dělat?

 • Process Lead - plánovat a realizovat aktivity s cílem zajistit předvídatelnost, stabilitu a spolehlivost výrobního procesu v souladu s integrovaným výrobním systémem. Analyzovat výrobní proces, vést a realizovat aktivity vedoucí ke snižování výrobních ztrát s využitím nástrojů efektivního řešení.
 • Budeš odpovědný/á za vytvoření parametrů a standardů výrobního procesu a dohlížet na jejich dodržování
 • Budeš řídit změny standardů a postupů výrobního procesu spolu s ostatními kolegy z výrobního týmu. Administrativní práce bude nedílnou součástí tvých pracovních povinností.
 • Denně budeš pracovat v MS Excel a s jinými databázovými systémy, vytvářet reporty a pracovat s daty.

Bez čeho se neobejdeš a my velmi uvítáme:

 • Měl/a bys být ABSOLVENTEM vysoké školy technické nebo ekonomické a mít předchozí zkušenosti v rámci stáží či jiných trainee programů
 • KOMUNIKATIVNOST – bez toho to u nás nejde, budeš komunikovat s manažery jednotlivých oddělení a kolegy z ostatních týmů.
 • SELSKÝ ROZUM A ANALYTICKÉ SCHOPNOSTI - dokážeš se nad věcmi zamyslet, a pokud Ti to nedává smysl, zeptáš se? Vypadne z tebe čas od času pár dobrých nápadů?
 • ZODPOVĚDNOST – nebudeme Ti stát za zády a kontrolovat každý krok, budeme věřit, že zadaný úkol splníš
 • Čeština nebo slovenština je nezbytností! A jelikož jsou ve firmě i kolegové z jiných států, ANGLIČTINU tady také využiješ a bude se Ti hodit při dalším posunu v kariéře.
 • MS OFFICE ti není cizí? Někdy bude potřeba udělat prezentaci v PowerPointu nebo tabulku v Excelu (včetně pokročilých funkcí, makra budou výhodou) a je potřeba všechna data dát do srozumitelné podoby.

Co ti za to nabízíme?

 • Velmi nadstandardní mzdu a během roku finanční příspěvek na zimní a letní dovolenou v podobě 100% tvého platu v listopadové mzdě v prosinci a 60% tvého platu v květnové mzdě, která je vyplacena v červnu
 • Flexibilní rozvržení pracovní doby a možnost práce z domova (52 dnů home office během roku)
 • 25 dní dovolené, 4 sick days
 • Pro sportovní nadšence nabízíme Multisport kartu
 • Poukázky na volnočasové aktivity v hodnotě 5000Kč
 • Příspěvek na životní, penzijní připojištění, který lze čerpat ihned od nástupu do pracovní pozice
 • Relokační příspěvek pokud bydlíš více jak 50 km od Kutné hory a budeš se chtít přestěhovat
 • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti s možností kariérního růstu

O pobočce

Naše byty vám jsou k dispozici

Takto vypadají naše byty, které nabízíme našim zaměstnancům a pomohou jim tak s přestěhováním se za prací. Máme varianty od menších až po velké pro celé rodiny s více jak 160m2 v historickém centru Kutné Hory.

Informace o pozici

Společnost
Philip Morris ČR
Adresa
Vítězná 1, Kutná Hora – Sedlec
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Technik výroby, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Philip Morris ČR, Michaela Šmejkalová
777 456 792