Jsme významnou společností v oblasti automobilového průmyslu, která dodává dveřní systémy automobilkám světových značek. Na českém trhu působíme již 12 let a momentálně hledáme vhodného kandidáta na pozici:

NÁKUPČÍ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za smluvní vztahy s dodavateli
  • Zodpovědnost za ceny nakupovaných dílů
  • Revize cen nakupovaných dílů
  • Výběr nových dodavatelů
  • Udržování dlouhodobých vztahů s dodavateli
  • Cost savings – udržování optimální materiálové náročnosti jednotlivých projektů
  • Udržování BOM v aktuálním stavu
  • Zodpovědnost za nákupní/dodavatelská data v systémech SAP, QLanYs, Smarteam
  • Strategie nákupu – logistická, technologická, geografická
  • Interní nákladové kalkulace
  • Reporting představiteli náběhu série (PLT Leader)
  • Spolupráce a ůčast na projektovem řízení nových projektů a změnovém řízení
  • Spolupráce při nastavení časových harmonogramů projektů
  • Ostatní

OČEKÁVÁME:

  • SŠ nebo VŠ nejlépe ekonomického směru
  • aktivní znalost AJ, NJ výhodou
  • min. 2 roky praxe v oboru nákup (v moderní výrobě)
  • praktické zkušenosti s asertivním jednáním
  • znalost ERP systému (SAP, QLanYs, DCIx) - výhodou
  • zkušenosti z automobilového průmyslu - výhodou
  • organizačné a analytické schopnosti
  • týmový hráče s aktivním přístupem
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B

NABÍZÍME:

  • nástup možný ihned, dle dohody
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • spoluúčast na velmi zajímavých projektech pro evropské automobilky Volvo, VW, Jaguar Land Rover
  • 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, stravenky
  • pružná pracovní doba
  • zázemí silné zahraniční společnosti

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím obratem svůj profesní životopis v českém i anglickém jazyce.

Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti PHA Czech s.r.o..

Společnost
PHA Czech s.r.o.
Adresa
Český Těšín – Mosty
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Odborný asistent, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel