PERI, spol. s r.o. je mezinárodní společností působící po celém světě. Dceřiná společnost v ČR byla založena v roce 1993 a v současné době patří mezi největší dodavatele bednění a lešení na stavebním trhu.

Technicko administrativní pracovník, možno zkrácený úvazek

Pracovní náplň:

  • řešení závad na WW a SW,
  • řešení síťových problémů,
  • instalace PC/NTB včetně periférií,
  • pravidelné HW a SW údržby stanic,
  • uživatelská podpora,
  • administrativní podpora (inventarizace majetku, apod.),
  • péče o firemní vozidla (zajištění technických kontrol, pravidelných prohlídek a přezouvání pneumatik, předávání vozů uživateli).

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru,
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka,
  • dobrá znalost HW PC/NTB (MS Windows 10, MS Office),
  • znalost počítačové sítě (kabeláž Cat5e, switche, rozvaděče, TCP/IP),
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • příjemné vystupování a komunikativnost.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • přátelskou a neformální atmosféru,
  • placené volno mezi vánočními svátky,
  • stravenky v hodnotě 110,-Kč,
  • 13. plat,
  • 3 sick - days,
  • 5 týdnů dovolené,
  • notebook,
  • mobilní telefon,
  • kurzy a školení, firemní akce a další benefity.

Pracovní místo: Jesenice u Prahy.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Společnost
PERI, spol. s r.o.
Adresa
Jesenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Správa systémů a HW, Auto - moto, Technik HW, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.