Naše společnost je významným českým distributorem knih v Čechách a na Slovensku s více než sedmadvacetiletou tradicí. Vyznačuje se nejširším sortimentem zboží na skladě k okamžitému dodání a komplexními službami v oblasti knižního trhu.
Hledáme vhodného kandidáta na obsazení pozice IT KONZULTANTA logistických procesů pro naši dceřinou společnost BOOKLOGISTICS s.r.o., která zajišťuje interní logistiku velkoobchodního skladu s knihami a souvisejícím sortimentem o velikosti cca 12.000 m2, ve kterém se skladuje cca 65.000 různých položek v celkovém množství více než 7 mil. kusů. Jedná se o systémově řízený sklad (WMS) vybavený dopravníkovou linkou s více než 40 křižovatkami. Součástí skladu je systémový paletový sklad.

IT KONZULTANT logistických procesů

Činnosti a pracovní náplň:

  • správa a údržba logistických aplikací (WMS)
  • přebírání a ověřování zákaznických úprav systému
  • vyhodnocování logistických dat, tvorba SQL scriptů, reportování výsledků
  • kontrola správnosti nastavení a fungování systému
  • komunikace s uživateli a dodavateli systému, řešení požadavků
  • úzká spolupráce s projektovým oddělením, ICT oddělením a zákaznickým servisem

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání a praxi na podobné pozici alespoň 3 roky nebo VŠ vzdělání v oboru ICT nebo skladové logistiky (vhodné i pro absolventy VŠ)
  • analytické a kritické myšlení
  • spolehlivost, pečlivost, iniciativu
  • důslednost a schopnost dotahovat věci do konce
  • schopnost porozumět požadavkům uživatelů a jejich řešení v širších souvislostech systému
  • komunikační dovednosti
  • znalost SQL
  • bydliště v Ostravě a okolí

Výhodou:

  • zkušenosti s implementací WMS
  • zkušenosti s analýzou a vývojem WMS

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu
  • kariérní postup na pozici analytika
  • perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
  • stravenky a další benefity v rámci bodového programu
  • firemní notebook
  • smartphone a výhodný mobilní tarif
  • vzdělávání formou školení a tutoringu/mentoringu
  • moderní pracovní nekuřácké prostředí (https://www.youtube.com/watch?v=o0r2AsgAtZI)
  • knihy a související sortiment za zvýhodněné zaměstnanecké ceny
  • motivační finanční ohodnocení

Název pozice: IT KONZULTANT logistických procesů

Zaměstnavatel: BOOKLOGISTICS s.r.o.

Pracoviště: PEC Logistic Park, Ostrava - Poruba

Nástup: možný ihned

Termín výběrového řízení: pátek 15.3.2019

Společnost
PEMIC BOOKS a.s.
Adresa
17. listopadu 6204/3, Ostrava – Poruba
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Logistik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná pro absolventy.