Jsme Partner in Pet Food a naším posláním je dělat radost domácím mazlíčkům. Patříme k největším výrobcům krmiva pro psy a kočky v Evropě. Vyrábíme granule, konzervy, kapsičky a pamlsky pro naše vlastní značky i pro značky obchodních řetězců.

Po celé Evropě máme deset výrobních závodů, dva z nich v České republice – ve Veselí nad Lužnicí a v Brništi pod Lužickými horami – další pak ve Švédsku, Nizozemsku, Itálii, Maďarsku a na Slovensku. Našimi nejznámějšími značkami jsou Bozita, Prevital, Propesko a Shelma.

HR specialist

Náplň práce:

- zodpovědnost za oblast náboru a HR marketingu ve výrobním závodě
- zajišťovat inzerci v daných médiích a pravidelně vyhodnocovat efektivitu náboru
- organizovat a zajišťovat výběrová řízení/ pohovory s manažery
- spolupráce s celým HR týmem a ostatními odděleními napříč celým závodem

Požadavky:

- vysokoškolské vzdělání
- aktivní znalost anglického jazyka
- výborné komunikační dovednosti
- ochota učit se novým věcem
- organizační a komunikační dovednosti
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- týmový hráč
- řidičský průkaz sk. B
- uživatelská znalost PC

Výhodou:

Nabízíme:

- stabilní práci na plný úvazek
- možnost pracovat pro mezinárodní firmu
- přátelský kolektiv
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- zaměstnanecká sleva na firemní produkty
- příspěvek na penzijní připojištění
- bonus za doporučení nového zaměstnance
- MULTISPORT karta
- odměny při pracovním, životním jubileu

Těšíme se na Vaší reakci.

Společnost
Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Adresa
Jateční 470, Veselí nad Lužnicí – Veselí nad Lužnicí II
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Personalistika a HR, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Partner in Pet Food CZ s.r.o., Irena Bohušová