Firma Parker Hannifin Industrial, s.r.o. je součástí Parker Hannifin Corp., lídra na trhu systémů a technologií v oblasti řízení pohybu. Lokace Chomutov je multi-divizní závod se širokým produktovým portfoliem zahrnujícím odvětví hydrauliky, filtrace, tekutinových přípojek a klimatizačních obvodů.

Společnost Parker se věnuje dodržování všech platných zákonů a předpisů týkajících se shromažďování, používání, přenosu a uchovávání osobních údajů, včetně zákonů Spojených států amerických, Evropské unie (včetně nařízení EU 2016/679, dále jen " Obecné nařízení o ochraně osobních údajů ") a zákony jiných zemí nebo oblastí, kde společnost Parker podniká. Více informací o Prohlášení o ochraně soukromí společnosti Parker nalezete na www.parker.com

Application Engineer

Obecná charakteristika pozice: Přímý kontakt se zákazníkem v oblasti specifik výroby, naplňování zákaznických požadavků a proveditelnosti ve výrobě.

Pracovní náplň:

  • Ve spolupráci s Engineeringem zjišťování zákaznických specifikací a možností jejich aplikace ve výrobě, vedení a práce na projektech dle požadavku zaměstnavatele, řízení programů na snižování nákladů a zvyšování kvality
  • Zpracování časových studií, nacenění, zajištění technické dokumentace, zjišťování „slabých stránek“, zpracování nabídek, provádění kapacitních výpočtů, cenových kalkulací, nákladových studií, optimalizace výrobních a technologických procesů
  • Vedení designového engineeringu pro výrobu hadic a trubek, ve spolupráci s dalšími odděleními řízení procesu implementace nových produktů do výroby až po sériovou výrobu, definování výrobních prostředků, strojů
  • Tvorba technických listů, výkresů dle Parker standardu, zajištění schválení, modifikační dokumentace, sledování materiálových účtů a objednávek na práce
  • Přímá komunikace se zákazníkem, Sales Company, prezentování závěrů podložené technickou dokumentací, po odsouhlasení se Sales oddělením – prezentace a dojednávání prodejních cen se zákazníkem
  • Řízení přidělených projektů, navrhování optimálního rozmístění strojního zařízení ve výrobě řízení toku materiálu, technické kreslení, tvorba prototypů, IMDS
  • Provádění analýz, zpracování dat a příprava akčních plánů, podílení se na neustálém zlepšování
  • Aktivně spolupracovat s ostatními odděleními v divizi při zajišťování dodržování zásad a metod kvality výroby (FMEA, SPC, APQP, MSA, PPAP, IATF16949, VDA …)
  • Školení zaměstnanců ve svěřených oblastech, Customer representative pro svěřené zákazníky
  • Zástupce pro bezpečnost výrobku (VDA, IATF16949)

Požadavky na kandidáty:

  • AJ na komunikativní úrovni
  • SŠ, příp. VŠ tech. zaměření, znalost práce na PC ( MS Office, CAD, Inventor)
  • znalost řízení systémů kvality v automobilovém průmyslu
  • znalost výrobních procesů, technologií, znalost kapacitních výpočtů ve výrobě
  • znalost Lean principů (5S, TPM, Kaizen atp.), analytické a systémové myšlení
  • schopnost pracovat na více projektech současně
  • organizační schopnosti, komunikační dovednosti, týmový přístup
  • výborné komunikační dovednosti, týmový hráč, schopnost sebemotivace
  • znalost metod FMEA, APQP, PPAP
  • základní znalost SPC, MSA
  • ochota cestovat

Společnost
Parker Hannifin s.r.o.
Adresa
Na Moráni 5480, Chomutov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Parker Hannifin s.r.o., Jana Mišáková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.