Naše společnost Parker je světovým lídrem v oblasti řízení a kontroly pohybu. Poskytujeme vysoce technická řešení pro širokou oblast mobilního, průmyslového a leteckého trhu. Parker lze nalézt všude tam, kde je pohyb. V Parkeru máme bezkonkurenční šíři produktů, které vycházejí z celosvětové pozice v devíti hlavních technologiích a zahrnují hydrauliku, pneumatiku, elektromechaniku, filtraci, řízení procesů, manipulaci s tekutinami a plyny, těsnění, klimatizaci a letectví a kosmonautiku.

Každý zaměstnanec společnosti Parker mění svět k lepšímu a my se zase snažíme měnit k lepšímu životy našich zaměstnanců. Za tím účelem vytváříme zajímavá a podpůrná pracovní prostředí, podporujeme průběžné vzdělávání a rozvoj schopností našich zaměstnanců a týmů a nabízíme mimořádné příležitosti k postupu v rámci globální společnosti.

Kariéra ve společnosti Parker nabízí neomezený potenciál profesního i osobního růstu. Budete pracovat po boku nejchytřejších lidí na světě, budete se podílet na vývoji inovativních technologií a produktů a přispějete k našemu cíli, kterým je zdolat největší technické výzvy světa. Přidejte se proto do naší pobočky Parkeru v lokalitě Chomutov!

Trainee Graduates Program - Operations

Koho hledáme:

Do našeho týmu hledáme někoho, kdo má vysokoškolský titul v oblasti logistiky, projektového řízení, Lean managementu a inovací a má zájem o rozvoj svých technických a vůdčích schopností, zároveň chce mít dobrý kariérní základ, na kterém bude moci stavět svou budoucí kariéru v rámci naší společnosti Parker.

Nabízíme možnost zúčastnit se mezinárodního dvouletého programu pro absolventy, v rámci kterého budete mít příležitost poznat různé oblasti přes výrobu, dodavatelský řetězec, kvalitu, EHS a Lean nejen v našich českých lokacích, ale i v zahraničí. Poznáte společnost Parker v různých zemích, což vám umožní získat zajímavé zkušenosti. Náš Trainee program Vás bude rozvíjet osobnostně i profesionálně. Cílem programu je vás připravit na vedoucí pozici zejména v oblasti logistiky, projektového řízení a Lean Managementu v jakékoliv z našich divizí.

Co od vás budeme potřebovat:

 • Ochotu cestovat a trávit čas v jakékoliv Parker lokaci (včetně zahraničních) jak během programu, tak po jeho dokončení
 • Znalost práce na PC (aplikace Microsoft)
 • Samostatnost, organizovanost, flexibilitu a týmového ducha
 • Proaktivní přístup k řešení problémů
 • Znalost anglického jazyka, budete ho využívat denně jak v psané, tak v mluvené formě, budete komunikovat s cizinci

Na co se u nás dále můžete těšit:

 • Náborový příspěvek až 20.000Kč
 • 25 dní dovolené
 • Za doporučení nového zaměstnance od nás dostanete až 25 000 Kč
 • Jsme velká společnost, proto mají naši zaměstnanci možnost kariérního růstu
 • Máme čtvrtletní odměny
 • V Parkeru nebudete mít hlad! Máme dotované stravování na pracovišti – obědy a večeře, dokonce se u nás můžete i nasnídat před začátkem pracovní doby.
 • Každý rok navyšujeme mzdy
 • Parker zaměstnancům přispívá na penzijní pojištění
 • Na Multipass kartu se Vám budou připisovat Flexipasy za odpracovanou dobu a různé další aktivity
 • Můžete u nás využít zlevněného volání a také Vás rádi uvidíme na různých firemních akcích
 • Parker nabízí stabilní zaměstnání, férové jednání, příjemné pracovní prostředí a profesionální přístup

V případě zájmu o bližší informace o programu nás neváhejte kontaktovat a klidně rovnou zašlete životopis, těšíme se na vás!

Informace o pozici

Společnost
Parker Hannifin s.r.o.
Adresa
Na Moráni 5480, Chomutov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.


Parker Hannifin s.r.o., Jana Mišáková