Firma Parker Hannifin s.r.o. v Sadské je součástí světové firmy v oblasti řízení pohybu. Lokace Sadská se specializuje na výrobu statických a dynamických těsnících prvků z pryže, polyuretanu a teflonu. Do portfolia výrobků patří také gumokovové díly a aplikace pro elektrotechnický průmysl, součástí je i výroba plastových zdravotnických potřeb a výrobků pro farmacii.

operátor výroby Life Science - farmaceutická výroba

Náplň práce:
obsluha strojního zařízení
výroba a kontrola produktů pro zdravotnictví a farmacii
provádění záznamů do zakázkové dokumentace

Požadujeme:
úplné základní vzdělání, ochotu pracovat na směny (3 směnný provoz, pondělí - pátek)
uživatelskou znalost PC
dodržování hygienických pravidel pro práci v čistém prostředí
samostatnost, zkušenosti s lisováním výhodou

Nabízíme:
nástup možný okamžitě, práci v klimatizovaném prostředí
přátelský kolektiv, osobní přístup, průběžná školení
odpovídající finanční ohodnocení, variabilní složku mzdy, čtvrtletní bonusy,příplatky nad rámec zákona
další firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, benefitní karta, penzijní připojištění

O firmě

Parker Hannifin s.r.o.

Parker Hannifin je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Parker poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Česká historie firmy začala v roce 1991, kdy bylo založeno obchodní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko. V průběhu následujících let byl postaven výrobní závod v Sadské a výrobní závod v Chomutově.

Adresa
Poděbradská 1005, Sadská
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 22 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Výroba a průmysl, Farmacie, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Parker Hannifin s.r.o., Jana Lísková