Firma Parker Hannifin s.r.o. v Sadské je součástí světové firmy v oblasti řízení pohybu. Lokace Sadská se specializuje na výrobu statických a dynamických těsnících prvků z pryže, polyuretanu a teflonu. Do portfolia výrobků patří také gumokovové díly a aplikace pro elektrotechnický průmysl, součástí je i výroba plastových zdravotnických potřeb a výrobků pro farmacii.

Směnový vedoucí

Náplň práce:

  • Odpovědnost za řízení výroby na svěřené směně
  • Zajištění kvality, úplnosti a včasnosti dodávek zákazníkovi
  • Zajištění efektivního výrobního toku, maximalizace produktivity práce s ohledem na max. efektivitu využití všech zdrojů
  • Neustálé zlepšování procesů, efektivity a produktivity
  • Příprava, sledování a reportování výsledků svěřené směny
  • Odpovědnost za vedení týmu výrobních zaměstnanců, jejich hodnocení a návrhy na změny pozic
  • Odpovědnost za dodržování zásad BOZP, PO, EMS, HSMS, zajištění a kontrola používání prac. pomůcek a nošení prac. oděvu u podřízených pracovníků
  • Školení podřízených pracovníků v oblasti BOZP
  • Zpracování docházky podřízených pracovníků
  • Odpovědnost za vypracování plánu dovolených
  • Kontrola a uzavření docházkových rozpisu podřízených pracovníků na konci měsíce
  • Provádění interních auditů a realizace nápravných opatření z nich plynoucích
  • Spolupráce s procesními inženýry, technology a oddělením kvality
  • Návrhy na tvorbu a aktualizaci dokumentace
  • Jiné specifické činnosti dle požadavku nadřízeného související s výkonem funkce

Požadujeme:

  • Úplné střední vzdělání s maturitou
  • Praxi ve výrobním podniku na pozici vedoucího zaměstnance po dobu min. 1 roku (znalost procesní normy IATF výhodou)
  • Základní znalost Lean nástrojů
  • Uživatelskou znalost práce na PS, MS Office
  • Komunikativní znalost anglického/německého jazyka
  • Ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní kartu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • bonusy, prémie

Společnost Parker se zavazuje dodržovat všechny platné zákony a předpisy týkající se shromažďování, používání, přenosu a uchovávání osobních údajů, včetně zákonů Spojených států amerických, Evropské unie (včetně nařízení EU 2016/679, dále jen " Obecné nařízení o ochraně osobních údajů ") a zákony jiných zemí nebo oblastí, kde společnost Parker podniká. Klikněte zde pro více informací o Prohlášení o ochraně osobních údajů společnosti Parker:http://www.parker.com/portal/site/PARKER/menuitem.4450f18f18c082cdfd40eae8237ad1ca/?vgnextoid=cb333a5693983610VgnVCM100000e6651dacRCRD

Společnost
Parker Hannifin s.r.o.
Adresa
Poděbradská 1005, Sadská
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 31 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Parker Hannifin s.r.o., Jana Lísková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.