Firma Parker Hannifin s.r.o. v Sadské je součástí světové firmy v oblasti řízení pohybu. Lokace Sadská se specializuje na výrobu statických a dynamických těsnících prvků z pryže, polyuretanu a teflonu. Do portfolia výrobků patří také gumokovové díly a aplikace pro elektrotechnický průmysl, součástí je i výroba plastových zdravotnických potřeb a výrobků pro farmacii.

Process Engineer

Vzhledem k novým projektům potřebujeme rozšířit náš tým o nového kolegu do technického oddělení. Divize Chomerics v Sadské se specializuje na výrobu a aplikaci materiálů pro elektromagnetické stínění a odvod tepla. Naše výrobky jsou nasazované zejména v pokročilých asistenčních systémech řidiče v autech, ale i v speciálních aplikacích v telekomunikacích, letectví i vojenských systémech.

Pracovní náplň:

  • Optimalizace a zajišťování stability výrobních procesů
  • Návrhy na modifikaci strojů a investic
  • Spolupráce při návrhu a vývoji nových výrobních procesů a technologií
  • Podílení se na nových projektech
  • Standardizace technologických procesů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost programování NC strojů nebo robotů
  • Znalost kamerových inspekčních systémů
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Zkušenosti z automotive výhodou
  • Znalost PLC programování výhodou
  • Znalost nějakého CAD systému výhodou

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Zázemí významné, mezinárodní společnosti
  • Práce na zajímavých mezinárodních projektech
  • Příjemné, nové pracovní prostředí
  • Odborné vzdělávání
  • Dovolená 25 dní
  • Množství firemních benefitů

Společnost
Parker Hannifin s.r.o.
Adresa
Poděbradská 1005, Sadská
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel