O nás
company profile cover

Parker Hannifin s.r.o.

Parker Hannifin je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Parker poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Česká historie firmy začala v roce 1991, kdy bylo založeno obchodní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko. V průběhu následujících let byl postaven výrobní závod v Sadské a výrobní závod v Chomutově.

Jak se nám daří?
1400

POČET ZAMĚSTNANCŮ

1991

ZALOŽENÍ FIRMY V ČR

Proč k nám?

PARKER HANNIFIN

Parker Hannifin je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Roční obrat přes 14 miliard USD, dlouholetá zkušenost od roku 1917 a více než 55 000 zaměstnanců v 50 zemích po celém světě jsou zárukou kvalitní práce a množství specializovaných řešení pro širokou řadu komerčních, mobilních, průmyslových a leteckých oborů.

Firma Parker již 62 let každoročně navyšuje počet dividend, které vyplácí svým akcionářům. To společnost řadí mezi top 5 společností, jež vykazují nejdelší růst dividend podle S&P 500 indexu. Parker řeší největší světové technické výzvy, které pomáhají uspokojovat lidské potřeby a zlepšují kvalitu života lidí a komunit po celém světě, a to díky odborným znalostem v devíti technologiích: hydraulika, pneumatika, elektromechanika, filtrace, řízení procesů, manipulace s kapalinami a plyny, těsnění a stínění, klimatizace a letectví.

Parker je ve světě zastoupen 310 výrobními lokacemi, 119 distribučními centry a 157 obchodními a servisními kancelářemi, které poskytují odborné expertizy napříč devíti stěžejními technologiemi v oblasti řízení pohybu. Společnost Parker je přední světový dodavatel hydraulických, pneumatických a elektromechanických komponent a systémů s rozsáhlým výrobním a technickým zázemím v České republice.

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Foto v galerii
Foto v galerii
Foto v galerii

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověď

Do 2 týdnů dostanete odpověď

O této společnosti díky našim systémům víme, že od ní nejméně 80 % kandidátů dostane odpověď velmi rychle, tj. do 2 týdnů.

Seřizovač

24. listopadu
33 000 ‍–‍ 40 000 Kč Odpověď do 2 týdnů
  • Parker Hannifin s.r.o.
  • Sadská

Kde nás najdete?

Chcete se o nás dozvědět více?
www.parker.com
Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.
Zobrazit volná místa