Parker Hannifin s.r.o.

Parker Hannifin je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu. Parker poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Česká historie firmy začala v roce 1991, kdy bylo založeno obchodní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko. V průběhu následujících let byl postaven výrobní závod v Sadské a výrobní závod v Chomutově.

Jak se nám daří?

POČET ZAMĚSTNANCŮ
ZALOŽENÍ FIRMY V ČR

Proč k nám?

PARKER HANNIFIN

Parker Hannifin je mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Roční obrat přes 14 miliard USD, dlouholetá zkušenost od roku 1917 a více než 55 000 zaměstnanců v 50 zemích po celém světě jsou zárukou kvalitní práce a množství specializovaných řešení pro širokou řadu komerčních, mobilních, průmyslových a leteckých oborů.

Firma Parker již 62 let každoročně navyšuje počet dividend, které vyplácí svým akcionářům. To společnost řadí mezi top 5 společností, jež vykazují nejdelší růst dividend podle S&P 500 indexu. Parker řeší největší světové technické výzvy, které pomáhají uspokojovat lidské potřeby a zlepšují kvalitu života lidí a komunit po celém světě, a to díky odborným znalostem v devíti technologiích: hydraulika, pneumatika, elektromechanika, filtrace, řízení procesů, manipulace s kapalinami a plyny, těsnění a stínění, klimatizace a letectví.

Parker je ve světě zastoupen 310 výrobními lokacemi, 119 distribučními centry a 157 obchodními a servisními kancelářemi, které poskytují odborné expertizy napříč devíti stěžejními technologiemi v oblasti řízení pohybu. Společnost Parker je přední světový dodavatel hydraulických, pneumatických a elektromechanických komponent a systémů s rozsáhlým výrobním a technickým zázemím v České republice.

Video

Koho hledáme?

soustružník

Parker Hannifin s.r.o.
Adresa Sadská
Datum vystaveníPřidáno dnes

Seřizovač

Parker Hannifin s.r.o.
Adresa Sadská
Datum vystavení21. září

Datum vystavení21. září

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.