OSTROJ a.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení nové pracovní pozice.

TECHNOLOG LAKOVNY divize Strojírna

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Provádí zpracování technologických postupů a kusovníku.
  • Vytváří cenové nabídky pro externí zákazníky.
  • Komunikuje s externími zákazníky.
  • Zajišťuje tvorbu návodek pro lakování.
  • Zastupuje kontrolora lakovny.
  • Provádí dozor na směnách (odpolední, sobotní, mimořádné).
  • Provádí odepisování operací.
  • Odpovídá za dodržování BOZP, PO a ŽP.
  • Odpovídá za dodržování technologických postupů.
  • Kontroluje plnění výkonových norem.
  • Kontroluje kvalitu práce zaměstnanců lakovny.

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání strojního zaměření.
  • Přehled v oblasti nátěrových systémů-praxe v oboru min. 2 roky.
  • Znalost technologie lakování.
  • Přehled o nátěrových systémech.
  • Znalost čtení výkresové dokumentace strojírenských výrobků.
  • Praktickou zkušenost s vedením lidí.
  • Znalost práce na PC (MS Office, SAP).
  • Jeřábnický a vazačský průkaz.
  • Samostatnost.
  • ŘP sk. B.

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
  • Týden dovolené navíc, závodní stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
  • Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

MOŽNÝ NÁSTUP:

  • Dohodou.

Společnost
OSTROJ a.s.
Adresa
Těšínská 1586/66, Opava – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Lakýrník, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.