OSTROJ a.s. vypisuje výběrové řízení na obsazení volné pracovní pozice:

EKONOM na divizi Hydraulika

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Kontroluje správnost účetních dokladů včetně jejich zpracování.
  • Zodpovědnost za tvorbu SPZ a Ročního podnikatelského plánu divize
  • Vyhodnocuje hospodaření divize.
  • Kontroluje stav pohledávek.
  • Zajišťuje podklady pro rozbory/statistiky, pro porady vedení, pro fakturaci pro agentury práce.
  • Vyhodnocuje prémiové ukazatele za danou divizi včetně plánování mzdových prostředků.
  • Zajišťuje podklady pro odbor Finance a controlling.
  • Provádí inventarizaci majetku.
  • Provádí administrativní agendu divize.

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání (ekonomické zaměření).
  • Praktická zkušenost na obdobné pozici výhodou (tvorba manažerské výsledovky, podnikatelských plánů…,).
  • Výborná znalost práce na PC podmínkou (SAP EP výhodou).
  • Administrativní preciznost.
  • Systematičnost, samostatnost.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
  • Týden dovolené navíc, závodní stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
  • Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

MOŽNÝ NÁSTUP:

  • Dohodou - jedná se o zástup za MD a RD.

Společnost
OSTROJ a.s.
Adresa
Těšínská 1586/66, Opava – Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel