OSTROJ a.s. vypisuje výběrové řízení na obsazení volné pracovní pozice:

SPECIALISTA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

NÁPLŇ PRÁCE:

- Administrace serverů na platformě Windows Server
- Správa politik uživatelských účtů a skupin v rámci podnikové sítě (Active Directory)
- Správa firewallu a mailserveru (Kerio Control a Kerio Connect)
- Správa antiviru KasperskyLab
- Zálohování a obnova dat Veaam backups, VMWare
- Správa koncových PC (včetně OS deployementu – WDS,PXE) a skriptování Powershell
- Správa aktivních prvků počítačové sítě
- Správa síťových tiskáren a síťových multifunkčních zařízení
- Řešení problémů uživatelů personálních počítačů v oblastech HW/SW
- Správa a podpora provozu CAD aplikací (NX, SolidEdge, Catia, AutoCAD a další)
- Spolupráce s dodavateli služeb a aplikací

POŽADUJEME:

- SŠ/VŠ technické vzdělání – ideálně se zaměřením na informační systémy
- Praktická zkušenost ve správě operačních systémů Windows Server
- Praktická zkušenost s řešením problémů uživatelů výpočetní techniky (HelpDesk)
- Všeobecný přehled v oblasti IT (MS Windows, Active Directory, PC, servery, tiskárny, WiFi a LAN sítě)
- Znalost správy CAD aplikací - výhodou
- Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
- Řidičský průkaz sk. B
- Dobré komunikační schopnosti a ochota pomáhat kolegům
- Spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatně plnit úkoly a chuť učit se

NABÍZÍME:

- Stabilní zaměstnání v silné a prosperující společnosti
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, očkování proti chřipce, penzijní připojištění po 1 roce zaměstnání, sportovní a společenské akce společnosti
- Další výhody dle platné kolektivní smlouvy

Společnost
OSTROJ a.s.
Adresa
Těšínská 1586/66, Opava – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant, Project Administrator, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel