Umíte programovat v Javě nebo C# a hledáte něco opravdu zajímavého? A už jste slyšel/a o NetSuite? Zabýváme se vývojem cloudového ERP systému, který pomáhá menším a středním firmám růst. Teď hledáme posilu do týmu zajištění kvality a automatizovaného testování uživatelského rozhraní a dashboardu.

Jsme součástí Oracle – to nám dává zázemí a obrovské možnosti, ale neubralo to nic z našeho entuziasmu a našeho vidění světa. Jsme NetSuite a NetSuite je „One System, No Limits“.


Quality Assurance v NetSuite

Držíme prst na tepu produktu a pomáháme mu zůstat v kondici. Spolu s našimi vývojáři zhmotňujeme představy produktových manažerů a designerů do podoby, ze které bude mít užitek v první řadě zákazník. Vymýšlíme testovací scénáře, automatizuje je v Javě s využitím Selenium WebDriveru a vytváříme nástroje, které zajistí plnou funkčnost systému za všech okolností.

Dashboard

Dashboard je výkladní skříň našeho systému. Pro celou řadu zákazníků a uživatelů je to první místo, na které jdou hned po přihlášení. V portletech zobrazuje klíčová data o chodu jejich firem: obrat, náklady, prodeje, upomínky, KPI atd.

Chceme, aby náš dashboard byl perfektní, proto ho pravidelně vylepšujeme. V současné době pracujeme na jeho modernizaci. Vzali jsme to od podlahy, stavíme nové základy v databázi a osvěžujeme design a user experience.

Koho hledáme?

Hledáme někoho se smyslem pro detail, pečlivého a pozorného. Někoho, kdo:

 • umí programovat v Javě nebo jiném objektově orientovaném jazyku;
 • má zkušenosti s automatickými testy, nebo se chce do této oblasti nově ponořit (znalost Selenium WebDriver není podmínkou);
 • se orientuje v prostředí vývoje webových aplikací;
 • se nebojí Kanbanu a Jiry;
 • už někdy slyšel o Quality Assurance;
 • se dorozumí anglicky – slovně i psanou formou;
 • umí používat selský rozum ;-) .

Co nabízíme?

 • Skvělou práci na perspektivním projektu se skvělými lidmi v menším týmu (cca 7 lidí)
 • Zázemí stabilní mezinárodní firmy včetně možnosti kariérního růstu
 • Moderní a nadstandardně vybavené kanceláře v areálu Waltrovka, kterou najdete 5 minut od metra Jinonice. Máme vlastní fitness, fotbálek, stoly pro hraní ping-pongu, play station, odpočinkové zóny, tři kantýny v areálu business parku.
 • Širokou nabídku benefitů (např. 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky a flexi passy, nadstandartní lékařskou péči včetně finančního dorovnání dávek na 100% platu při nemoci, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění).
 • Flexibilní pracovní dobu včetně možnosti občasné práce z domova.

Informace o pozici

Společnost
Oracle Czech s.r.o.
Adresa
U Trezorky 921/2, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Oracle Czech s.r.o., Monika Mikešová
+420 733 789 403
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.