V NetSuite+Oracle vyvíjíme cloudové aplikace, které pomáhají firmám organizovat jejich byznys po celém světě. První beta verze tohoto systému běžela na cloudu už v roce 1998. Když si náš produkt dneska pořizují společnosti jako Spotify, GoPro nebo AirBnb, dostane se jim aplikace, která jim umožní mít dokonalý přehled o podnikových financích (ERP), výdajích zaměstnanců (CRM) nebo třeba spravovat jejich e-shop (Ecommerce). Pobočku v Brně jsme otvírali před několika roky a samotné nás překvapilo, jak rychle jsme vyrostli z malého 30 členného start-upu do hlavního technického hubu firmy.

Software Engineer in Test

Co role Software Engineera in Test (QA) obnáší?

 • Hlavní zodpovědností je vymyslet takové testovací scénáře, které zajistí integraci nové funkcionality do stávajícího systému. Náš systém, který letos slaví 20. narozeniny, se od svého vzniku pěkně rozrostl. Jistota, že všechny nové funkcionality jsou kompatibilní se stávajícím systémem, je naprosto klíčová.
 • Automatizujeme - hodně, ale nebojíme se ani manuálního testování. Testy píšeme v Javě, ale uvítáme kohokoliv se znalostí objektově orientovaného programování.
 • Pracujeme agilně - naši QA engineeři, developeři a product owneři spolu komunikují na denní bazi, dokonce sedí v jedné kanceláři. Jejich blízká kooperace je důležitá pro hladký a efektivní vývoj.
 • V rámci QA pozic si člověk může sám vybrat, na které části našeho cloudového informačního systému by se chtěl podílet. Chcete budovat infrastrukturu našeho cloudu? Nebo se věnovat back-endovému coru, tzv. platformě? Baví Vás více front-end? Není problém - otevřených pozic máme spoustu.

Co požadujeme?

 • Programovat v Javě nebo jiném objektově orientovaném jazyce a do Javy postupně přejít.
 • Znalost automatických testů a automatizace je velkou výhodou, ale nikoliv podmínkou. Spousta naších současných QA inženýrů byli dříve vývojáři, ale vždycky je více zajímala analytická práce a proto se chtěli věnovat hlavně kvalitě produktu.
 • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (občas napsat mail v angličtině, rozumět anglické konferenci a podobně).
 • V neposlední řadě je důležité mít smysl pro detail, myslet na všechny možnosti jak systém otestovat, aby správně fungoval, a umět psát čistý kod.
 • Každý tým hledá typově trochu jiného kolegu a tak jsou možnosti jak pro juniorní, tak pro seniorní vývojáře.

Co nabízíme?

 • Schopný technický management, který se i přes ostatní úkoly stále podílí na vývoji produktu a díky tomu úspěšně vede jednotlivé scrum týmy. V rámci pohovoru se s nimi určitě potkáte.
 • Hodně seniorní vývojářské prostředí, kde budete mít opět možnost se naučit novým věcem a technicky se posunout o kus dál.
 • Zázemí stabilní mezinárodní firmy včetně možnosti kariérního růstu v různých odděleních Oracle a NetSuite.
 • Širokou nabídku benefitů (např. 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky a flexi passy, nadstandartní lékařskou péči včetně finančního dorovnání dávek na 100% platu při nemoci, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění).
 • Flexibilní pracovní dobu.

Rád se s Vámi potkám v rámci neformálního setkání a pobavím se o tom, jaké jsou možnosti.


Budu se na Vás těšit!


Informace o pozici

Společnost
Oracle Czech s.r.o.
Adresa
Dornych 510/38, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.