Operátor ICT, a.s. je městskou akciovou společností, která tvoří technologická řešení pro lepší život v Praze. Stojíme na pomezí soukromého a veřejného sektoru a realizujeme projekty, které posouvají naše hlavní město mezi nejvyspělejší světové metropole. Budoucnost vidíme v technologiích a inovacích.

Pro Prahu a její městské části provozujeme projekty, jako je PID Lítačka a současně zajišťujeme ICT služby přímo pro MHMP. Inovujeme veřejný prostor pod značkou Smart Prague a datové platformy Golemio.

Hledáme nadšené odborníky, kteří nám s tvorbou inteligentních řešení pomohou. Stavíme na týmové spolupráci a důvěře. Naším cílem je tvořit produkty, které usnadní život (nejen) Pražanům.

Připojte se k nám a ovlivněte s námi budoucnost Prahy!

Oracle DBA - databázový administrátor

Pojďte spravovat ORACLE databáze!

Je vám blízká spolupráce v menším týmu, ale na velkém projektu? Lákalo by Vás pomáhat zabezpečovat bezchybnou funkčnost Oracle serverů pro informační a agendové systémy Magistrátu Hlavního města Prahy, Městských částí Prahy a pro další Městské organizace a společnosti? Nebo Vás láká správa Oracle database enginu v prostředí virtualizace v datovém centru?

Hledáme databázistu, který se s námi bude podílet na provozu a rozvoji moderní digitální společnosti v Praze. Pokud dobře znáte prostředí Oracle serveru a třeba navíc máte povědomí o Linux Serveru a síťařina pro vás není sprosté slovo, pak náš tým potřebuje právě vás.

Co vás čeká?

Soustava Oracle databází a dalších Oracle technologií (např. Data Guard) do kterých se ukládají kvanta informací. A právě pro ně poptáváme šikovného databázistu, který si bude hýčkat svěřené databázové enginy. Ať již se jedná o stand-alone servery, servery na virtualizační platformě, či komplikovanější clusterové instalace.

Mezi vaše zodpovědnosti bude patřit:

  • Správa Oracle databází po systémové i datové stránce
  • Instalace, nastavení a monitoring databází a databázových serverů
  • Správa zálohování (resp. obnovy) databází
  • Optimalizace chodu, funkčnosti a zatížení
  • Koordinace změn a komunikace napříč odděleními (spolupráce napříč firmou, například s naší podporou uživatelů, a podpora pro oddělení back office Lítačky, spolupráce s MHMP a jejími dodavateli, apod.)

Proto si vás představujeme takto:

  • Skvěle se orientujete v prostředí Oracle serveru
  • S Oracle serverem se pobavíte prostřednictvím SQL jazyka
  • Upgrade databázového enginu je pro Vás denní chléb
  • Oracle technologie jako Data Guard, Grid Infrastructure, Multitenant architektura (PDB/CDB) Vám nejsou cizí (alespoň jste o nich slyšeli)
  • Umíte se ptát, hledat možnosti řešení a analyzovat situaci

Na pozici potřebujeme kolegu, který již má předchozí zkušenosti s Oracle databází.

A co za to?

  • Práci, která vám bude dávat smysl. Bude různorodá, samostatná i kooperativní a někdy i docela výzva, ale její výsledky uvidíte v přímém přenosu a zlepšíte život v Praze
  • Příjemné pracovní prostředí kanceláří v Holešovicích
  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr, případně zkrácený úvazek, ve významné městské technologické firmě
  • Férové finanční ohodnocení, odrážející vaše schopnosti a zkušenosti
  • Pružnou pracovní dobu a možnost home office
  • Neomezený přísun kofeinu (káva a čaj) – klidně 24/7
  • Prostor na relaxaci i v práci: relax zóny (s xboxem!), dvě terasy s výhledem na Prahu, fitness a saunu přímo v budově
  • Firemní akce (meditace, seberozvoj) a podporu vzdělávání
  • A samozřejmě nezapomínáme ani na běžné benefity: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, 5 dní osobního volna, benefitní konto zaměstnance – příspěvek na penzijní nebo životní připojištění / Multisport karta / peněžní poukázky)
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Zaujala Vás tato pozice? Paráda, zašlete nám své CV a my se vám v krátké době ozveme!

Společnost
Operátor ICT, a. s.
Adresa
Dělnická 213/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Databázový specialista, Databázový administrátor, Oracle vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Operátor ICT, a. s., Karin Kaňková