Operátor ICT je městskou akciovou společností, která tvoří technologická řešení pro lepší život v Praze. Stojíme na pomezí soukromého a veřejného sektoru a realizujeme projekty, které posouvají naše hlavní město mezi nejvyspělejší světové metropole. Budoucnost vidíme v technologiích a inovacích.

Pro Prahu a její městské části provozujeme projekty, jako je PID Lítačka a současně zajišťujeme ICT služby přímo pro MHMP. Inovujeme veřejný prostor pod značkou Smart Prague a datové platformy Golemio.

Hledáme nadšené odborníky, kteří nám s tvorbou inteligentních řešení pomohou. Stavíme na týmové spolupráci a důvěře. Naším cílem je tvořit produkty, které usnadní život (nejen) Pražanům.

Připojte se k nám a ovlivněte s námi budoucnost Prahy!

HR SPECIALISTA / PERSONALISTA

Co bude Vaším úkolem?

  • Personální agenda od A do Z – příprava pracovněprávních dokumentů, jejich správa a zodpovědnost za zadávání dat do docházkového a personálně-mzdového systému
  • Používáme OKbase a Helios Orange a zkušenosti s těmito programy uvítáme.
  • Spolupráce při náborovém procesu, který je zaměřen především na IT a zahrnuje inzerci, prescreening kandidátů, organizaci a realizaci výběrových řízení, účast na pohovorech
  • Evidence pracovních neschopností
  • Správa benefitů, BOZP a PO školení, zdravotních prohlídek
  • Administrativa spojená s hodnocením a vzděláváním zaměstnanců
  • Možnost spolupráce při zpracování mezd
  • Přicházet s novými nápady a inovacemi v procesech i běžných činnostech

Jak by měl vypadat vhodný kandidát?

  • Alespoň 1 rok praxe v personalistice v interním HR
  • Základní přehled v zákoníku práce
  • Výhodou je také orientace ve mzdové agendě
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Je diskrétní, protože pracuje s citlivými daty
  • Má rád lidi a rád s nimi komunikuje
  • Rád se učí novým věcem, chce se posouvat a do práce si to nechodí jen odsedět 😊
  • Možnost nastoupit ideálně IHNED

Co u nás naleznete?

  • Rozmanitou práci a růst v oblasti HR
  • Hlavní pracovní poměr v rozsahu celého úvazku
  • Práci v mladém kolektivu, v moderním pracovním prostředí s neformální atmosférou
  • Kanceláře s výhledem na Prahu, se dvěma velkými střešními terasami
  • Stabilní firmu s řadou benefitů (pružná pracovní doba, home office, týden dovolené navíc, sick days, stravenkový paušál, MultiSport, benefitní karta Edenred, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, Xbox, dog friendly office, fitko a sauna zdarma přímo v budově a další)
  • Neomezený přísun kávy a čaje, klidně 24/7 a čas od času celofiremní pivo i s naším vedením
  • Notebook a telefon i pro soukromé účely
  • Příležitost zlepšovat veškeré HR procesy
  • Malý přátelský HR tým

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis v českém jazyce a motivační dopis. Těšíme se na Vaši reakci!

Společnost
Operátor ICT, a. s.
Adresa
Dělnická 213/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Státní a veřejná správa, Personalista, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Operátor ICT, a. s., Romana Juklová