V souvislosti s realizací významných expanzních projektů navyšujeme objem výroby. K zajištění dalšího rozvoje naší společnosti v Rožnově pod Radhoštěm hledáme vhodné kandidáty pro obsazení pracovní pozice:

TECHNOLOG/ TECHNOLOŽKA VÝROBY ČIPŮ

Vyrábíme polovodičové součástky, které najdeš všude kolem nás, určitě i v tvé elektronice. Potřebujeme posílit náš tým a hledáme šikovné, technicky smýšlející kolegy/ kolegyně. Pokud máš zájem o nové technologie a chuť učit se, můžeme Ti nabídnout zajímavou práci v Rožnově pod Radhoštěm.

Co u nás budeš na této pozici dělat?

* Zajišťovat komplexní technologickou přípravu výroby, určovat a zavádět technologické postupy ve výrobě.
* Podílet se na provádění změn a vyhodnocení jejich efektivity.
* Spolupracovat na výběru nových zařízení a kvalifikaci nových přípravků pro výrobu produktů, testovat a specifikovat jejich parametry při objednávání.
* Pomocí statistických metod a nástrojů vyhodnocovat výrobní proces a hledat další možnosti pro zlepšení.
* Budeš nejen provádět technologické zkoušky, v týmu řešit problémy v sériové výrobě, ale také zlepšovat výtěžnost na dané operaci, navrhovat opatření na snížení výrobních nákladů a defektivity.
* K tomu všemu je také nutné připravit a udržovat dokumentaci.
* Při své práci budeš blízce spolupracovat s dalšími kolegy z výroby, ze servisní skupiny, z výzkumu a vývoje a dalšími.

Co bys měl/a splňovat:

* VŠ vzdělání v oboru elektro, materiálové inženýrství, chemie nebo fyzika.
* Analytický přístup k řešení technických a technologických problémů.
* Znalost statistického vyhodnocování dat a navrhování experimentů.
* Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem.

U pohovoru nás bude také zajímat, jestli máš:

* Praxi v řízení technologických procesů ve výrobním podniku.
* Komunikační a organizační schopnosti.
* Zodpovědnost, pečlivost a předpoklady k týmové spolupráci (zkušenost s vedením týmu je výhodou).

Co Ti můžeme nabídnout?

* Možnost podílet se na nových projektech, navrhovat změny a inovativní zlepšení.
* Pokud se rozhodneš přestěhovat do Rožnova a okolí, přispějeme Ti na nájem nebo na pořízení nemovitosti za účelem bydlení.
* Přispíváme na dopravu všem zaměstnancům. Pokud bydlíš dál než 10 kilometrů od firmy, navýšíme základní příspěvek dle vzdálenosti až do 3.600,- Kč za měsíc.
* Odpočíváme 5 týdnů v roce, mimo to máme 3 dny placeného volna pro případ, že se necítíme zdraví. A pokud připadne svátek na víkend, můžeš si vzít volno jindy, zaplatíme Ti to.
* Přispějeme Ti na penzijní připojištění až do výše 6% ze mzdy.
* Společně s kolegy můžeš navštěvovat firmou podporované celoroční kurzy angličtiny přímo v našem školicím středisku. Angličtinu pak využiješ při své práci.
* Kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti a šanci získat cenné zkušenosti a rozvíjet se díky nejmodernějším technologiím a systémům.

Kompletní přehled benefitů, které u nás mají naši zaměstnanci najdeš ZDE.

O pobočce

ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Najdete nás v Rožnově p. R. v krásném prostředí Beskyd. Zabýváme se výrobou a vývojem křemíkových desek a polovodičových čipů pro automobilový průmysl, komunikační technologie, IT a průmyslovou techniku, pro spotřební a lékařskou elektroniku, LED osvětlení, letectví a další segmenty trhu.

Informace o pozici

Společnost
onsemi
Adresa
1. máje 2594, Rožnov pod Radhoštěm
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Technik, Technik výroby, Vývojový technolog, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.