ON Semiconductor je mezinárodní společností se sídlem ve Phoenixu v americkém státě Arizona. Společnost vlastní síť výrobních závodů, design center a obchodních zastoupení na klíčových trzích v Severní Americe, Evropě, Asii a Tichomoří. České společnosti nadnárodní skupiny ON Semiconductor rozvíjejí své aktivity v Rožnově pod Radhoštěm a v Brně.

Díky své globální logistické síti a silnému portfoliu produktů je ON Semiconductor (Nasdaq: ON) preferovaným dodavatelem účinných polovodičových technologií pro zákazníky v oblasti výpočetní techniky, komunikačních technologií, spotřební elektroniky, automobilového průmyslu, zdravotnické, průmyslové, vojenské techniky a letectví. Široké portfolio společnosti zahrnuje obvody pro řízení napájení, analogové a digitální obvody, diskrétní polovodičové součástky a zákaznická řešení polovodičových součástek.

Díky trvalému rozvoji naší společnosti aktuálně obsazujeme řadu pracovních pozic v Rožnově pod Radhoštěm.

VÝVOJÁŘ - ELEKTRONIK/PROGRAMÁTOR

Hledáte zaměstnání, kde byste mohli zkombinovat znalosti elektroniky a programování? Staňte se členem týmu, který je součástí oddělení výzkumu a vývoje a který připravuje prostředí a vyvíjí nové nástroje a knihovny pro návrh špičkových integrovaných obvodů v oblastech od spotřební elektroniky až po automobilový průmysl.

Budete mít možnost zkombinovat Vaše znalosti z elektroniky a programování v celé škále programovacích jazyků a pracovat společně s designéry, technology, modeláři a dodavateli návrhových nástrojů z celého světa na podpoře a vytváření nástrojů pro návrh integrovaných obvodů.

K zajištění dalšího rozvoje týmu hledáme vhodné kandidáty pro obsazení pracovní pozice:

VÝVOJÁŘ – ELEKTRONIK/PROGRAMÁTOR

* Baví tě elektronika a programování?

* Učíš se rád nové věci?

* Máš VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky nebo informatiky?

* Rád by sis vydělal minimálně 36.500,- Kč měsíčně s výhledem na rychlý platový růst?

Nabízíme:

* Spolupráci na zajímavých mezinárodních projektech
* Aktivní využití angličtiny
* Možnost vzdělávání a profesního růstu
* Platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce
* Nadstandardní zaměstnanecké výhody (volná pracovní doba, týden dovolené navíc, podpora bydlení a dojíždění, příspěvek na životní a penzijní připojištění a další)

V případě, že jsi absolvent a máš vážný zájem o účast ve výběrovém řízení, nám, prosím, kromě svého životopisu v ČJ a AJ, zašli také svou bakalářskou nebo diplomovou práci. Děkujeme.

Lokalita:

Rožnov pod Radhoštěm

Oblast:

Inženýrské pozice


Informace o pozici

Společnost
ON SEMICONDUCTOR
Adresa
1. máje 2594, Rožnov pod Radhoštěm
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.