OLTIS Group a.s.

Jsme česká skupina softwarových firem a zabýváme se vývojem a implementací IT systémů v dopravě, spedici a logistice. Spolupracujeme s významnými partnery. Naše informační systémy, mobilní a webové aplikace používají při své práci manažeři infrastruktury, dopravci, speditéři, přepravci a zasilatelé nejen v České republice a na Slovensku, ale v celé Evropě.

Jak se nám daří?

máme 25 let zkušeností s implementací IS
spolupracujeme s více než 1000 zákazníky z 25 zemí
celkem je nás přes 200 kolegů a kolegyň

Proč být součástí našeho týmu?

  • Naše vývojářské týmy jsou složeny z programátorů, analytiků, konzultantů a testerů. Většinou máme menší až středně početné týmy po 10-15 lidech. Máme zastoupeny všechny věkové kategorie, od zkušených odborníků se znalostmi z různých odvětví, přes střední věk až po mladé kolegy a kolegyně, kteří k nám nastoupili ihned po ukončení školy.

  • Máme flexibilní pracovní dobu, kterou si můžeme upravit po dohodě s nadřízeným. Důvěřujeme si. Vše je řešitelné, od vyřízení osobní záležitosti až např. po domácí péči o nemocné dítě.

  • Udržujeme si nejen dobré pracovní, ale i kamarádské vztahy. Scházíme se při oslavách narozenin, podnikáme různé sportovní akce nebo se sejdeme jen tak na pivo.

  • Během roku pro nás firma organizuje letní sportovní hry s táborákem, před Vánoci míváme Vánoční večírek, pro naše nejmenší pak Dětský den a Mikuláše. Když máme chuť, domluvíme si s kolegy cyklovýlet nebo sjíždění řeky, nebo se můžeme připojit i k nějaké charitativní a další firmou organizované akci.

                                                                                                                          Rádi Tě přivítáme do našeho týmu!

Jak to u nás vypadá?

Vývojářské týmy

Vývojářské týmy

U nás najdeš menší až střední týmy, které se skládají většinou z 10 - 15 kolegů/kolegyň. Každý tým má svého vedoucího, tzv. VRTa (vedoucí realizačního týmu). Spolu s ním a ostatními členy týmu budeš v častém kontaktu, ať už osobně nebo on-line. Kolegové Ti rádi poradí a předají své zkušenosti.

Naše společné aktivity

Naše společné aktivity

Účastníme se různých sociálních a charitativních projektů a firma nás v tom podporuje, např. jezdíme do práce na kole, chodíme společně darovat krev nebo sázíme stromy. Slavíme spolu také narozeniny, někteří chodí hrát volejbal. Díky těmto aktivitám se můžeme lépe více osobně poznat.

Benefity

Stabilní česká firma s mezinárodním dosahem

Pružná pracovní doba

Osobní vzdělávání a rozvoj

Příspěvek na penzijní spoření

Neformální přátelské prostředí

Teambuildingy, akce

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
27. ledna
Možnost občasné práce z domova
  OLTIS Group a.s.
Adresa  Ostrava – Přívoz
27. ledna

24. ledna
Možnost občasné práce z domova
  OLTIS Group a.s.
Adresa  Olomouc
24. ledna

23. ledna
Možnost občasné práce z domova
  OLTIS Group a.s.
Adresa  Ostrava – Přívoz
23. ledna

Jak u nás vypadá přijímací proces a onboarding

1

Zaujalo Tě některé z našich volných pracovních míst, nebo bys měl/a zájem s námi spolupracovat na jiné pozici?

Pošli nám svůj životopis. My si ho pečlivě prostudujeme a podle Tvých zkušeností a schopností zvážíme, co Ti můžeme nabídnout.

2

Očekávej telefonát od naší personalistky Lucky

Lucka se Tě doptá na další podrobnosti a v případě oboustranného zájmu se s Tebou domluví na osobním setkání.

3

Setkání na osobním pohovoru

U pohovoru je vždycky naše personalistka a dále Tvůj potenciální nadřízený. Pohovor u nás probíhá v neformálním přátelském duchu, kdy si vyjasníme a upřesníme vzájemné představy a možnosti spolupráce. Rádi Tě také provedeme budovou a ukážeme Ti, jak to u nás vypadá.

4

Zahájení spolupráce

A když se naše představy sejdou, domluvíme se už konkrétně na nástupu.

5

Vítej v týmu

První nástupní den si Tě převezme nadřízený, představí Ti tým a v rámci adaptačního procesu se budeš postupně seznamovat s pracovními povinnostmi a učit se spolupracovat s týmem.

Kde nás najdeš?

Zaujali jsme Tě? Podívej se, koho hledáme.