Jsme česká softwarová společnost a patříme mezi špičku v oboru od roku 1990. Zaměřujeme se na vývoj rozsáhlých informačních systémů, vývoj mobilních aplikací, bezpečnost ve světě IT a mobilních zařízení. Naše řešení používají desetitisíce uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě.

IT Analytik - podpora vývoje

Do našeho týmu analytiků hledáme novou posilu, která bude spolupracovat s vývojovými týmy na různorodých projektech.

Vaším úkolem bude

  • analýza a návrh řešení informačních systémů - práce především na projektu pro velkého zákazníka ve státní správě
    • konzultace návrhů se zadavateli a s ostatními členy řešitelského týmu
    • spolupráce při návrhu architektury aplikace
    • kontrola vstupů a podkladů třetích stran, pečlivá analýza podkladů
    • tvorba strukturované architektonické dokumentace jako zadání pro programátory / SW architekty a podklad pro testery
  • analýza rozhraní webových služeb (REST, SOAP)
  • návrh datových modelů u relačních i dokumentově orientovaných databází
  • návrh a řízení procesu nasazení aplikací
  • podpora vývojových týmů v průběhu realizace

Požadujeme

  • analytické myšlení a systematický přístup (schopnost zpracovat požadavky zákazníka, navrhnout varianty řešení a hodnotit je, prezentovat řešení, udržet souvislosti u rozsáhlých systémů
  • samostatnost, pečlivost, komunikativnost, odpovědnost a spolehlivost
  • zkušenosti s tvorbou architektonické dokumentace systémů
  • znalost formátů XML, XSD, JSON
  • znalost OS Linux/Unix, Git, MongoDB, Elasticsearch, Oracle
  • základní znalost programování, SQL
  • znalost českého jazyka
  • znalost AJ na úrovni komunikace se zákazníkem a vytváření technické dokumentace,

Výhodou

  • zkušenost s UML a CASE nástroji (Enterprise Architect)
  • zkušenosti s Confluence, JIRA
  • znalost dalších programovacích a skriptovacích jazyků výhodou (Shell, JS, python, ...)

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • dobré mezilidské vztahy a důvěra - to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
  • pružnou pracovní dobu, práci z domova i vlastní místo v prostorném open space
  • osobní rozvoj (odborné a další kurzy, účast na konferencích atd.)
  • výbornou dostupnost, metro “C“ – Pankrác, možnost garážového stání
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, MultiSport karta, jóga na pracovišti, firemní snídaně, party, večeře, společenské a sportovní akce aj.

Zajímají Vás nejmodernější technologie a chcete se účastnit projektů pro významné zákazníky? Zašlete nám svůj životopis a staňte se posilou našeho týmu.

Společnost
OKsystem a.s.
Adresa
Na Pankráci 1690/125, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel