Jsme česká softwarová společnost a patříme mezi špičku v oboru od roku 1990. Zaměřujeme se na vývoj rozsáhlých informačních systémů, vývoj mobilních aplikací, bezpečnost ve světě IT a mobilních zařízení. Naše řešení používají desetitisíce uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě.

Vedoucí projektu

Do našeho oddělení řízení projektů hledáme novou kolegyni/nového kolegu, která/ý převezme odpovědnost za komplexní vedení projektů.

Popis pozice:

  • odpovědnost za komplexní vedení projektu
  • zodpovědnost za dodržení harmonogramu, rozpočtu a rozsahu/kvality projektu
  • plánování potřebných lidských zdrojů a jejich následné řízení
  • přímá komunikace se zákazníky, řešení projektových problémů
  • tvorba a řízení projektové dokumentace
  • plánování a kontrola činností potřebných pro úspěšnou realizaci projektu
  • řízení kvality na projektu
  • řízení rizik na projektu
  • spolupráce s obchodním oddělením, divizemi vývoje a dalšími odděleními v rámci divize služeb
  • spolupráce na tvorbě nabídek

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • min. 5 let praxe ve vedení projektů (projekty se zaměřením na vývoj softwaru výhodou)
  • analytické a logické myšlení, kreativita, flexibilita
  • znalost principů fungování projektů a prodeje služeb IT
  • zájem intenzivně se učit a růst
  • vysoká schopnost týmové spolupráce
  • organizační a vyjednávací schopnosti
  • přirozená autorita
  • zkušenosti s řízením v krizových situacích, včetně řešení konfliktů
  • prezentační dovednosti a příjemné vystupování
  • všeobecný přehled o IT
  • velmi dobrá znalost MS Office, Excel, Project
  • ŘP sk. B, ochota cestovat po ČR
  • čistý trestní rejstřík podmínkou
  • platný certifikát projektového řízení Prince2 Foundation nebo Prince2 Practitioner výhodou
  • zkušenosti s projekty ve státní správě výhodou
  • komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT
  • odpovídající ohodnocení
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji (školení, semináře, literatura)
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • místo výkonu práce Praha na metru “C“ – Pankrác, parkování ve vlastních podzemních garážích
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování/stravenky, jóga/funkční trénink na pracovišti, kurzy AJ, MultiSport karta, příspěvek na penzijní připojištění, firemní snídaně, večeře, párty, sportovní akce aj.

Zajímá Vás naše pracovní pozice? Rádi byste se stali členem našeho týmu? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Společnost
OKsystem a.s.
Adresa
Na Pankráci 1690/125, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Project Manager, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel